imagedesigner 1.04 türkçe


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xkadir61

xkadir61

Üye
    Konu Sahibi
imagedesigner 1.04 türkçe

jpeg ve png formatlarını destekliyor.resim yapıp düzenleyeceğiniz, gelişmiş bir python programıdır. programın içinde resim yapmak adına yok yok gibi birşey. kalıp,fırça kalem,zoom(çok başarılı),ayna aksi,çevirme, maske yapma,boyutlandırma ve daha bir çok özellik mevcut. dil dosyası pyc dışına alınmış.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: c s logitech, Red_deviL ve 300spartalı

By_cepcep

Üye
Paylaşım için Teşekkürler
 
casusrobot

casusrobot

Üye
önizleme koysaydın cok güzel olacaktı:yuru
 
_ArDiS_

_ArDiS_

Üye
sagolasınn denicemm...
 
NobLe

NobLe

Üye
Teşekkürler!...
 
300spartalı

300spartalı

Üye
thank you very much brother
 
furkan198

furkan198

Üye
Saolasın kardeşş
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt