İlköğretim öğrencisi 5'inci kattan atladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
İlköğretim öğrencisi 5'inci kattan atladı

Antalya’da bir ilköğretim okulunda öğrenim gören ve yarıyılı takdirle bitiren 8’inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki kız belirlenemeyen bir nedenle annesi ile tartıştıktan sonra evlerinin bulunduğu 5 katlı binanın çatısından atladı. Annesi, eteğinden tutarak kızını yakalamak istedi. Ancak etek yırtılınca, alt kattaki dairenin panjuruna çarptıktan sonra zemine düşen kız ağır yaralandı.
Olay, bugün öğle saatlerinde meydana geldi. Antalya’da öğrenim gören 14 yaşındaki kız, yarıyılı takdirle bitirerek dün tatile çıktı. Genç kız bugün öğle saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle annesiyle tartıştı. Anne, kızının ve kendisinin biraz sakinleşmesi için hemen yan binada oturan bir komşusuna giderek kızı evde yalnız bıraktı. Bir süre sonra eve dönen kadın, kızının binanın çatısında olduğunu gördü.Birinci kattaki evlerinden hemen yukarıya koşan anne, kızını yakalamak istedi. Ancak eteğinden tuttuğu kızı kendini boşluğa bıraktı. Eteği yırtılınca alt kattaki dairenin panjuruna çarptıktan sonra beton zemine düşen kız ağır yaralandı.Kısa sürede olay yerine gelen 112 Acil Yardım ekipleri kızı, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne götürdü. Sağlık ekipleri yolda telsiz anonsuyla hastaneye bilgi vererek kafa travması olan hasta getirdiklerini söyleyerek uzman doktorların acil serviste hazır olmasını istedi.Ambulans hastaneye girerken hemen ileri yaşam desteği ünitesine alınan kız, ilk müdahalenin ardından ameliyata alındı. Vücudunda çok sayıda kırık olduğu belirtilen kızın hayati tehlikesi devam ediyor.Sinir krizi geçiren anne anne de aynı hastanede tedaviye alındı. Kızın neden intihar girişiminde bulunduğu kesinlik kazanmadı.

mynet

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
yazık. Nereden aklına geliyor bunu yapmak :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
bseye sıkılmıstır kesın

SHS

SHS

Üye
Allah rahmet eylesin
daha çok gençmiş, yazık..

• Beğen
bydexer

bydexer

Üye
İntihar sebebini tahmin etmek o kadar da zor olmasa gerek :cool

----------Eklendi @ 21:15:46 ---------- Yazıldı @ 21:14:51 ----------

Allah rahmet eylesin
daha çok gençmiş, yazık..

Kızın durumu ağır,ancak henüz ölmemiş;haberleri okumadan yorum yapmayalım lütfen :cool

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Birde takdirle bitirmiş okulu.ben takdir alsam 15 gün boyunca hiçbir şey canımı sıkamaz.kimse bana laf söyleyemez.Çünkü ben takdir aldım :D

bydexer

bydexer

Üye
spy ghost

spy ghost

Üye
ne oldu acaba dersemi canı sıkıldı, yoksa sevgili meselesimi yine :off:

SHS

SHS

Üye
sana sormıycam nasıl yorum yapacağımı, her habere yazılan yorumları alıntıyla cevaplamak zorunda mısın, ki senin paylaştığın bi haber değil..

spy ghost

spy ghost

Üye
beyler sakinn herkes yerini yetkisini bilsin :off:

bydexer

bydexer

Üye
sana sormıycam nasıl yorum yapacağımı, her habere yazılan yorumları alıntıyla cevaplamak zorunda mısın, ki senin paylaştığın bi haber değil..

Senin bu forumda paylaşılanlardan yanlış çıkarımlarda bulunman şahsen beni ilgilendirmez;ama ben diğer forumdaşlarımı düşünerekten böyle bi yorumda bulunmuştum.

beyler sakinn herkes yerini yetkisini bilsin :off:

Tamam,sakinim.

SHS

SHS

Üye
ne diyosun ya kimin nerde yeri var yetkisi var :ehe

spy ghost

spy ghost

Üye
metin yine yaptın yapacağını kavgada söylenmez ya :kop:

SHS

SHS

Üye
yanlış çıkarım ne? Atlamışım kızın ağır yaralı olduğunu, mobilim ve yorgunum..

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
yazık yaaaa.....
Uzuldum gercekten...
Takdır almıssın kavganın sebebı ne ???
Tobe nerden aklına gelıyo catıdan atlamak felan..
Ben bıle hıc catıdan atlamayı dusunmemıstım...

• Beğen
bydexer

bydexer

Üye
yazık yaaaa.....
Uzuldum gercekten...
Takdır almıssın kavganın sebebı ne ???
Tobe nerden aklına gelıyo catıdan atlamak felan..
Ben bıle hıc catıdan atlamayı dusunmemıstım...

"Ben bile" derken?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
arada banada geliyolar.... :(
dusundugum oluyor. Acaba bır gun dayanamayıp yaparsam dıye..........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt