ilk unity 3D motorunu kullanan oyun wpstore'da

• 11 Mart 2013
  • 957 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Joe Belfiore bu tweeti attıgında windows phone kullanıcıları ve geliştiricileri beklenen oyunların artïk markette yerini almasını istiyordu.

Ve o gün geldi. Unity 3D oyun motorunun beta sdk'sıyla geliltirilen ilk oyun windows phone magazasındaki yerini aldı. Drift Mania:Championship2 10 milyondan fazla online kullanıcıya ulaşan zevkli ve eglenceli bir araba yarışı oyunu. Oyun 196mb boyutunda ve malesef ki deneme sürümü bulunmuyor. ABD magazasında 1.99$ fiyat etiketi bulunan oyun Türkiye magazasında muhtemelen 4-5TL civarında olacaktır.

< Resmi açmak için tıklayın >

Bu güzel oyunu satın almak için BURADAKİ magaza linkini ziyaret etmeniz yeterli.

Her zaman oldugu gibi Türkiye'de cep telefonu ile ilgili haberleri ilk duyan siz olmak istiyorsanız, maxicep.com sayfalarını takip etmeye devam edin.

Yazan: papakudioflu
    FeRhAt0152 ve bulutsuzgece bunu beğendi.
  2. Haber için teşekkürler dostum, güzel bir oyuna benziyor. :oke:
    Ancak tek başına oynanmıyor mu? Online rakiplere karşı mı oynanıyor sadece?

3. :alkisişte böyle devam :tşk:

4. 5 ₺ oldu fiyatı..oyum güzele benziyor
    Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

5. appstore'da 10 milyon kullanıcıya ulaşmak kolay olmasa gerek. Bence oyun guzeldir.

6. Teşekkürler

7. Yine Wp7.xx Icin Yok ..
    Ama Bunu Yayinlayanlar Merak Etmesinler .. Ben Bool Bol Kulaklarini Cinlatiyoruum =]

8. Single Player oynanmıyorsa yandık :D

9. Kesinlikle tek oyuncu seçeneği olmalı...

10. Tek oyuncu seçeneği var mı ? İndiren arkadaşlar bilgilendirirse bizde ona göre satın alalım boşa para gitmesin :)

11. İndirmedim ama grafiklere ve uygulama boyutuna bakılırsa single player özelliğinin olmadığı aşikar. :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 13:16