ilk dersten atılma okuyun kopun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slayer

Üye
bu komikti....

İyi sallıyosunuz haa..

AntiTuk

Üye
nie sallayalım ki slayer???

DeLmIrA

Üye
bu komikti....

İyi sallıyosunuz haa..
[post=192330]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sallamakmi ani bu ani

Konu Sahibi
bu komikti....

İyi sallıyosunuz haa..
[post=192330]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

nie sallıyalım arkadaşım bunlar başımızdan geçen olaylar ben geçemiçem diorum sen sallıo diyosun :'(

profesör olsan yine geçemezsin sen o dersten

süper bişey bu ya :bravo:

Konu Sahibi
eh biraz ole olcak

mAd_girL

Üye
hahahhaaaaayyytt hepsi de cok komık yaa hocaların suratını görmeyi cok isterdm o anda heue

geçen sene okula ilk başladığımız zamanlar daha okul başlayalı 1 ay oldu arkadaşlarla yeni tanışmışız rehberlik dersindeyiz en arkada kim daha uzun böğürebilecek yarışması yapıyoruz ve sıra bende tabi bende bi bağırdımki hoca yeriden zıpladı ve

-kim o hayvan burası ahır değil tamam mı edepli ol diye bağırdı

bende hocanın duymayacağını sanarak normal bi sesle

-o zaman senin burda ne işin war dedim ve sınıf koptu tabi o anda müdür yardımcısının yanına gittik adam bi tokat salladı yolladı ama hoca öyle bozulduğuyla kaldı

AntiTuk

Üye
Originally posted by mAd_girL@Oct 16 2005, 06:44 PM
hahahhaaaaayyytt hepsi de cok komık yaa hocaların suratını görmeyi cok isterdm o anda heue
[post=192528]Quoted post[/post]​

walla görmeni tavsiye ederim gerçi bizimki biraz suratsız ama olsun 2:

needlefluff sende bizdensin denene ;
tek farkımız bizim müdür yardımcısı çay ısmarlıo sennki tokat atıo

olsun ben bi tokat yedim hoca tüm yıl derslerde bana dikkat ederk konuştu :P

hehe süper bişeydi bu hoca artık o anda neler yapmak istemiştir sana ama RehberLik hocası diye vurmamıştır Neyse geçmiş oLsun diyorum...

D3N1Z

Üye
bir şey olmaz yaw buna her gun tokat yıyor bir tanesini anlattı sadece ama bende moral sıfır 1 gunde 2 kere msn hack lenırımı yaw :'(

bizim öğretmen anlatmıştı bunu üniversteye giderken evleri üniverstenin tam karşısındaymış bi gün geç gelince öğretmen sormuş evin nerde diye oda evim karşıda diyince öğretmen demiş tamam geç otur

AntiTuk

Üye
sizin hoca heralde istanbulda'mış
ii cevp vermiş ama

üniversitenin ilk günlerinde fazla zıpçıktılı iyi deildir.dua etde o hoca ilerde başka derslerine girmesin, var ya İN-LE-TİR

ama haketmişssin hani

Konu Sahibi
ya ben deil hoca haketti öğle deilmi arkadaşlar :artı:

ya ben deil hoca haketti öğle deilmi arkadaşlar :artı:
[post=192864]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

aslına bkarsan o hakedecek bişi yapmamış.senin yaptığın terbyesizliğin dikalası.dersten atmakla insaflı davranmış gene.(muhtemelen 1.sınıf olduğun için)neyse, yakıda anlarsın oranın ortaokul olmadığını...anlamazsanda anlatırlar merak etme :artı:

Konu Sahibi
sağalasın be arkadaşım verdiğin akıl için ben biliodum zaten oranın ilkokul olmadığını ilk dersim diyorum yapcaz ya bi çıkıntılık o yüzden yoksa yaptığımın ii bişey olmadığını bende biliom ama genede tşk...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...