ilk dersten atılma okuyun kopun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slayer

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Oct 16 2005, 12:05 PM
benimde war böle bi tane :
din hocası yeni bir cep telefonu almıstı gelen gecene gosterıo ama sıvrı zekalı kadın telefonun sesını derse gırmeden kısmayı akıl edememıs dersın ortasında telefona mj geldı...arkadan bir ses (benım tabi)
---aha vahiy geldi :kop: :kop: :kop: :kop:
[post=192277]Quoted post[/post]​
bu komikti.... :kop:

İyi sallıyosunuz haa..

AntiTuk

Üye
nie sallayalım ki slayer???

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by slayer+Oct 16 2005, 01:15 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(slayer &#064; Oct 16 2005, 01:15 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DeLmIrA@Oct 16 2005, 12:05 PM
din hocası yeni bir cep telefonu almıstı gelen gecene gosterıo ama sıvrı zekalı kadın telefonun sesını derse gırmeden kısmayı akıl edememıs dersın ortasında telefona mj geldı...arkadan bir ses (benım tabi)

İyi sallıyosunuz haa..
[post=192330]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sallamakmi :nono: ani bu ani ;)

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by slayer+Oct 16 2005, 01:15 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(slayer &#064; Oct 16 2005, 01:15 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DeLmIrA@Oct 16 2005, 12:05 PM

İyi sallıyosunuz haa..
[post=192330]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

nie sallıyalım arkadaşım bunlar başımızdan geçen olaylar ben geçemiçem diorum sen sallıo diyosun :&#39;(

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
profesör olsan yine geçemezsin sen o dersten :haha:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Oct 16 2005, 12:05 PM
süper bişey bu ya :bravo:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bostur bu sene o dersi asarsin

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
eh biraz ole olcak

mAd_girL

mAd_girL

Üye
hahahhaaaaayyytt hepsi de cok komık yaa hocaların suratını görmeyi cok isterdm o anda heue :D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
geçen sene okula ilk başladığımız zamanlar daha okul başlayalı 1 ay oldu arkadaşlarla yeni tanışmışız rehberlik dersindeyiz en arkada kim daha uzun böğürebilecek yarışması yapıyoruz ve sıra bende tabi bende bi bağırdımki hoca yeriden zıpladı ve

-kim o hayvan burası ahır değil tamam mı edepli ol diye bağırdı

bende hocanın duymayacağını sanarak normal bi sesle

-o zaman senin burda ne işin war dedim ve sınıf koptu tabi o anda müdür yardımcısının yanına gittik adam bi tokat salladı yolladı ama hoca öyle bozulduğuyla kaldı :kop:

AntiTuk

Üye
Originally posted by mAd_girL@Oct 16 2005, 06:44 PM
hahahhaaaaayyytt hepsi de cok komık yaa hocaların suratını görmeyi cok isterdm o anda heue :D
[post=192528]Quoted post[/post]​

walla görmeni tavsiye ederim gerçi bizimki biraz suratsız ama olsun :lol2:

needlefluff sende bizdensin denene ;;)
tek farkımız bizim müdür yardımcısı çay ısmarlıo sennki tokat atıo :)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
olsun ben bi tokat yedim hoca tüm yıl derslerde bana dikkat ederk konuştu :P

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 16 2005, 06:58 PM
geçen sene okula ilk başladığımız zamanlar daha okul başlayalı 1 ay oldu arkadaşlarla yeni tanışmışız rehberlik dersindeyiz en arkada kim daha uzun böğürebilecek yarışması yapıyoruz ve sıra bende tabi bende bi bağırdımki hoca yeriden zıpladı ve

-kim o hayvan burası ahır değil tamam mı edepli ol diye bağırdı

bende hocanın duymayacağını sanarak normal bi sesle

-o zaman senin burda ne işin war dedim ve sınıf koptu tabi o anda müdür yardımcısının yanına gittik adam bi tokat salladı yolladı ama hoca öyle bozulduğuyla kaldı :kop:
[post=192548]Quoted post[/post]​
hehe süper bişeydi bu hoca artık o anda neler yapmak istemiştir sana ama RehberLik hocası diye vurmamıştır Neyse geçmiş oLsun diyorum... :haha:

D3N1Z

D3N1Z

Üye
bir şey olmaz yaw buna her gun tokat yıyor bir tanesini anlattı sadece ama bende moral sıfır 1 gunde 2 kere msn hack lenırımı yaw :&#39;(

symbianboy

Üye
bizim öğretmen anlatmıştı bunu üniversteye giderken evleri üniverstenin tam karşısındaymış bi gün geç gelince öğretmen sormuş evin nerde diye oda evim karşıda diyince öğretmen demiş tamam geç otur :kop: :kop:

AntiTuk

Üye
sizin hoca heralde istanbulda&#39;mış
ii cevp vermiş ama :D

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
:haha:
üniversitenin ilk günlerinde fazla zıpçıktılı iyi deildir.dua etde o hoca ilerde başka derslerine girmesin, var ya İN-LE-TİR :haha:

ama haketmişssin hani :D

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeRMaNTeS@Oct 16 2005, 10:36 PM
üniversitenin ilk günlerinde fazla zıpçıktılı iyi deildir.dua etde o hoca ilerde başka derslerine girmesin, var ya İN-LE-TİR :haha:

ama haketmişssin hani :D
[post=192784]Quoted post[/post]​
ya ben deil hoca haketti öğle deilmi arkadaşlar :D :artı:

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by sebofb090+Oct 16 2005, 11:16 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(sebofb090 &#064; Oct 16 2005, 11:16 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DeRMaNTeS@Oct 16 2005, 10:36 PM
üniversitenin ilk  günlerinde fazla zıpçıktılı iyi deildir.dua etde o hoca ilerde başka derslerine girmesin, var ya İN-LE-TİR :haha:

ama haketmişssin hani  :D
[post=192784]Quoted post[/post]​
ya ben deil hoca haketti öğle deilmi arkadaşlar :D :artı:
[post=192864]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

aslına bkarsan o hakedecek bişi yapmamış.senin yaptığın terbyesizliğin dikalası.dersten atmakla insaflı davranmış gene.(muhtemelen 1.sınıf olduğun için)neyse, yakıda anlarsın oranın ortaokul olmadığını...anlamazsanda anlatırlar merak etme :artı:

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
sağalasın be arkadaşım verdiğin akıl için ben biliodum zaten oranın ilkokul olmadığını ilk dersim diyorum yapcaz ya bi çıkıntılık o yüzden :D yoksa yaptığımın ii bişey olmadığını bende biliom ama genede tşk...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt