İlk defa minecraft oynadım

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
İlk defa minecraft oynadım
oyuna karşı önyargılarım vardı şöyle bir bakıp çıkacam derken üç saat filan oynamaışım
ilk olarak agaç kaya ile kazma yaptım sonra yere tünel kazıp kısa yoldan çine gitmeyi düşünüyordum
boşluga düşüp öldüm sonracıma dördüncü gün oldu kazmayı daha hızlı sallamak için skillerinin hepsini
ona verdim madden bulamka için her hangi bir yerde tünel hazdıgımda yer altı magrası boşluga
mukakak denk geliyo kırmızı mavi sarı yeşil her türlü madeni kolayca buluyorum tüy için zar zor karga öldürdüm
tavuklardan kolayca elde edile biliyor nede olsa uçamayan kuş türü oyun düşük pikselli olmasına ragmen
bu kada çok sevilmesi bilinmeyen tarih öncesi insanın hayatda kalma mucadelisini konu edilmesinden ola bilir
inek at koyun balık böcek vs vs hepsi bir arda evrim teorisini çökertmiş dağları tepeleri denizleri
her yeri dümdüz etmeyi düşünüyorum bu gün küçük bir gölü taşlarla kapattım

The Pancar

The Pancar

Üye
Oyun sonsuz kaynaklı sonu yok.

Baydırman

Baydırman

Moderator
aferin sana :islik

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
hayvanat bahcemi kurdum. Her kayvanın bir küpü var onu kırıp alınca hayvanda alınmış oluyor.
bir kaç ejderham koyun inek tavuk oludu domuzları yer altına indirdim onları istemiyom
pis pis tüyleri var he bu arada demeyi unutmuşum minecraft block story oynuyorum
the pancarın dede gibi oyunun sonsuz oldugundan derinkşklere açıldıkca gb mg cinsinden
çok yer kaplarmı her küpün konumu kaydı var nerde en ufak bir degişiklik yapsam ne kadar uzakta da olsa
orda değişiklik kayıt altına alnıyor

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
sonsuz bucaksız dağlarda buz ejderhesi kırmıız ejderha dinazor yılan yerin 7 kat 6 ında
zebanı dans eden iskelet kırmıız kutularını kırıp toplayıp sandıgın içine koydum
ve sonra ejderha avcısı vıkınkg inek koyun tavuk tavşan bunlarım yeşil kutlarıyla birlikte topladım
sonra güzel bir rink yaptım sert taşlardan iki katlı yüksek duvarlarda
inek koyun küçük at tay işte bunları içine koyup içine bir tanede dinazor koyudum
dinazor bunlara bir saldıryo bir saldıro görmelisinin :ehe
etrafa etler deriler yünler saçıyo aşşa inep bir güzel topluyorum
sonra aşşe inip kutupları toplayıp yeni musabakar düzenliyorum bayan vıkınglerle
kırmızı eşderhaa sonra dinorlarla ile yer altı madencileri
madenciler ölürken etrafa süprüz elementler çıkıyor kömür altın mavi maden filan
oyunun ingilizce olması çok kötü ilk oynayanlar için biraz zor olabilir

Baydırman

Baydırman

Moderator
Güzel oyun

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
velet oyunu :aha:

hemen indirmeliyim :pc:

• Beğen