İlginç!

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
  Konu Sahibi
İlginç!


Dünyanın en büyük motoru. Almanya'nın Zilly kentinde yapılan 4,5 ton ağırlığındaki devasa motosiklet rekorlar kitabına girdi.

Dünyanın en yaşlı insanı 138'inde öldü.
Dünyanın en güzel t.a.estisiDünyanın en büyük dönme dolabı. 208 metre (682 ft). 2009 da biten dönme dolapta herbiri 40 kişi taşıyabilecek 48 adet kapsül bulunuyor.Dünyanın en uzun dilli insanıDünyanın en uzun kulak kılı olan adamıDünyanın en kıllı adamı
Dünya'nın en büyük yengeci

.


Dünyanın en büyük iş makinesi. Bu hareketli makine 100 metre yüksekliğinde ve 223 metre uzunluktadır.Dünyanın en zehirli hayvanı. Dünyanın en zehirli hayvanı: Kokoi ok kurbağası.Zehirinin sadece 0,0001 gramı insanın dengesini altüst edebileceği ve insanın ölümüne yol açabileceği saptanmıştır.Dünyanın en büyük köpeği. Herkül, 1 metreyi aşan boyu ve 128 kiloyu bulan ağırlığıyla yanyana geldiği atlardan bile heybetli görünüyor.En uzun kalp durması 4 saattir. Bir Norveçli, Aralık 1987'de denize düşmüş, kalbi durmuş, vücut ısısının düşüklüğü nedeniyle yeniden yaşatılmıştır.İspanya'da İnnece Fernandece isimli bir kadın 11.000 geceyi uykusuz geçirmiştir.

Hiç uyuyamayan kadın sadece bir defa tıbbi operasyon sırasında 2 kat anestezi etkisiyle uyutulabilmiştir.Kars'ta 'canı sıkıldığı' için saçlarını yiyen bir kadının midesinde biriken 1.5 kilogram ağırlığında saç kılı, ameliyatla çıkarıldı.Amerika'nın Arkansas Eyaleti'nde 19 yıldır komada yatan Terry Wallis 13 haziran 2003 de hayata döndü.Kazakistan'da 7 yaşındaki bir erkek çocuğun karnında ikizi bulundu.

Simkent şehrinde yaşayan çocuğun karnındaki şişliği fark eden okul doktorunun hastaneye başvurması sonucunda hemen ameliyata alınan çocuğun karnından saçları ve tırnakları uzamış bir cenin çıkarıldı.Sıcak ve kurak Afrika'da 18.02.1979 tarihinde Büyük Sahra çölüne kar yağdı.Belçika'da La Derniere Heure gazetesinin bir çalışanına ait 'Nokia 3410' marka cep telefonu konuşma sırasında infilak etti. Gazeteci kulağından hafif yaralandı.Jake Fen isimli Macar adam eşini korkutmak için kendini asmış pozu verdi... Eve gelen es kocasını o halde gorünce bayıldı..Kapıyı açık gören komsu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu.Topladıklari ile çıkarken Jake kadına bir tekme attı. Cesedin canlandığını sanan kadın korkudan öldü..Jake beraat etti..Marko ve Roberto de Solisa adlı iki kardeş birbirleriyle pek iyi geçinemiyorlardı. Roberto'nun sık sık kendisiyle dalga geçmesine dayanamayan Marko kardeşini kafasına sıktığı tek kurşunla öldürdü. Bu basit bir cinayet gibi görünebilir. Ancak gerçek öyle değil. Çünkü Marko ile Roberto aynı dolaşım sistemini paylaşan yapışık ikizlerdi. Roberto'nun ölümünden 5 dakika sonra kan dolaşımı duran Marko da öldü.

Düzenlendi
 
Son düzenleme:
 • Beğen
Tepkiler: CV-Aurora, ___kaptan___ ve KARİZMATİX


İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Gece gece iyi geldi
 
 • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
zombaka

zombaka

Üye
Dünyanın en güzel t.a.estisi bunu anlamadım
 
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Hepsi de ilginçti, sağol kanka.
 
 • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
La sen hiç uyumuyon mu? :D (Benzer konular ilk açılanı ile birleştirilir.)
 
 • Beğen
Tepkiler: Dede, ___kaptan___, SHS ve 2 diğerleri
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Jake'li olan çok fene
Bir de şu dönmedolap
 
 • Beğen
Tepkiler: Dede ve YaşlıTaşCocuk54
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Gerçekten ilginç :tşk: :tebessüm:
 
 • Beğen
Tepkiler: Dede ve YaşlıTaşCocuk54
98farom98

98farom98

Üye
:tşk:
 
 • Beğen
Tepkiler: Dede ve YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
  Konu Sahibi
Dede rekor kırmışın harbi
 
 • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye


Yahu bu ikisi birbirine benzemiyor mu :oha:


@Enes
 

Ekli dosyalar

 • Beğen
Tepkiler: Enes
KayraBey

KayraBey

Üye
evet benziyor da devamı ne olacak bunun :ehe
Yahu 24 diye polisiye dizi var anti terör ekibi falan. Benim gösterdiğim resimdeki kadın orada oynuyor ctu müdürü falan oldu (izleyenler ctu nedir anladı :p) şu an ya bu haber yalan ya bu kadın kadın değil yani :ehe
 
 • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve Enes

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
357
Cevap
0
Görüntüleme
266
Cevap
2
Görüntüleme
477
PALA.
Cevap
3
Görüntüleme
771
gonyalı


Üst Alt