İlginç yaratık bilimadamlarını şoke etti!

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
İlginç yaratık bilimadamlarını şoke etti!

Adı henüz konulamayan bu yaratık bilimadamlarını şoke etti. Bu yaratığın gözleri yok. Balığı andıran canlının derisi de yok.

Adı henüz konulamayan bu yaratık bilimadamlarını şoke etti. Galler'de çiftçinin başına bela olan yaratığın gözleri yok. Bir balığı andıran bu canlının derisi de bulunmuyor.

Dişleri ise bir ustura keskinliğinde ve bahçelerde yaşayan ancak doğadaki dengeyi sağlayan küçük kurtçukları spagetti yutar gibi içine çekerek doğanın dengesini tehdit ediyor.

Galler'in Cardiff Üniversitesi'nden Bill Symondson bu tuhaf yaratığın Türkiye ve Gürcistan gibi ülkelerde mağaralarda yaşadığını ve Büyük Britanya Adası'na nasıl geldiğinin sırrını koruduğunu söyledi. Symondson, "Gözlerinin bulunmaması ve gövdesinin rengi onun mağaralarda yaşayan bir sümüklü böcek olduğunu gösteriyor" dedi.

Kontrol haline alınmaması halinde ülkedeki yararlı kurtçukları yiyerek doğal dengeye önemli zararlar vereceğini dile getiren Symondson yapılan araştırmalarda hayalet sümüklü böceğin tamamen yeni bir canlı türü olduğu sonucuna vardıklarını ve başka bir ülkeden Ada'ya gelmediğini belirtti.

• Beğen
Tepkiler: ultraslan_1980

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
ilginç!!!...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Allah göstermesin... Ne çirkin şey bu böyle...

Salihyet

Salihyet

Üye
noluors ya ? :ss öğğğ pis mahluk :S

Calaissien

Üye
Türkiye'de yaşıyomuş ama hiç gören falan yok

Pure Life

Pure Life

Üye
ilginç yeni hastalıklar yeni canlı türleri neden sadece gürcistan ve türkiyede

D3N1Z

D3N1Z

Üye
sümüklü böcek kılıklı.mutasyona uğramış bu kardeşim...çiftçi niye korkuyormuş ki,kendisinidemi içine çekecek..

Solamente

Üye
sümüklü böcek kılıklı.mutasyona uğramış bu kardeşim...çiftçi niye korkuyormuş ki,kendisinidemi içine çekecek..

kesinlikle iğrençççç bişe yaa Allah etmesin yaa

ωίт¢н кίηg

ωίт¢н кίηg

Üye
Bu ne la salyangozun kabuğundan çıkmış hali gibi bişe

CEREN

CEREN

Üye
çok korkunç ve iğğğğğ iğrençç:zong:
bakalım daha neler görecez

looney

looney

Üye
a acayip :D

aydin45

aydin45

Üye
hiçbir zaman karşılaşmak istemem

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
karşılaşsanız nolur acaba:naughty:

dinccine

Üye
ben türkiyede yasıyorum abim gürcistanda böle bi canlı görmedim ben

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tüylerim diken diken oldu.

özgür41

özgür41

Üye
İlginç !!!!!

burak9400

burak9400

Üye
şümüklü böcekimsi yaratık :D bu ne yaaa olsa da evde beslesek hem baksanıza dişleri ustura gibiymiş:D biri sinir ederse sizi üstüne salarsınız

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
değişik bi yaratıkmış bu

***zWrC***

***zWrC***

Üye
İlginç valla