Ilginc hata!! Bildirim isigi (kimsede gormedigim bi sorun!!!)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
Ilginc hata!! Bildirim isigi (kimsede gormedigim bi sorun!!!)
beyler ilginc bir sorunla karsi karsiyayim ;

tahminim bugn 5 tane oyun yukledim sanirim oyunlar cakisti o
yuzden bole bir hata oldu.
hatayi sole anlatiym ;

smdi telefonumuzda (guc modu kapaliyken) msj gelirken veya biri aradiginda bildirim isigi denen bise var..msji veya aramayi gormezsek bildirim isigi yanip yanip soner ta ki biz kilidi acana kadar veya menu tusuna basana kadar neyse ben birine msj atiyorum (iletildi raporu acik bu arada) kalan msj sayisi flan diyor sora msj sesi geliyor ama ortada msj flan yok yani iletildi yazdktan sonra bildirim isigi yanip yanip sonuyor yeni msj gelmis gibi bildirim isigi yanip sonuyor ve msj sesi geliyor ama msj flan yok :S cok gicigima gitti ben cok takintiliyim bide takarim yani bole seleri..cozumu evet buldum msjlarda ayarlarda raporlari almayi hayir yaparsam sorunum halloluyor ama rapor almak istiyorum..sanki ben telefonumda bildirim isiklarinda rapor iletilginde yanp sonsun bildrim isigi olsun die secmisim sanki cok gicik bir durum nie bole oldu beyler sizce?

bnce yukledigim o 5 oyundan biri cakisti ve bole birsey oluyor .. (bu sorunu oyunlari yukledikten sora fakettim oncesinde hicbir problem yoktu..)

yukledigm 5 oyun;

1. Worms signed (forumda var)
2. 3D sky fight (forumdan aldim gene)
3. alpha Wave "
4. Townster Ovi "
5. Nimbuzz Resmi Turkce " ( bu resmi Turkcesiymis nimbuzzun)

sakIn format flan at demeyin beyler cozum olarak bu oyunlari ve nimbuzz u silip gorcem hangisi cakistiriyor :hmmm sizlerinde cozum onerinizi bekliyorum..

+

kibarca soluyorum ciddi konudur gevsek gvsek msjlar atmayin lutfen :) hic tahammul edemem

• Beğen
Tepkiler: .S.W.A.T.

Maximien

Maximien

Üye
2. 3D sky fight (forumdan aldim gene)
3. alpha Wave "
4. Townster Ovi "
5. Nimbuzz Resmi Turkce " ( bu resmi Turkcesiymis nimbuzzun)

bunları kaldır tekrar dene bence. Ama bana nimbuzz veya townster de sorun var gibi gözüküyor.

Kolay gelsin.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
eyw dostm yorum icin saol ve sorunu cozdumm :)

beyler sizlere onemli bir bilgi vermek istiyorum HERSEY BU NIMBUZZ DENEN PROGRAMDAN kaynaklaniormusss!!! ilk onu kaldirdim bi baktim sorun halloldu :) ilk onu kaldirma sebebim;

programi yuklerken (nimbuzz Resmi Turkce) hatrliyorum: bu program telefonunuzda performans dusuklugu veya bozulma gbi etki yapablir gibisinden uyari verdi bnde ona ragmen yuklemistim gercktende oleymis sorun nimbuzzda beyler silin gitsinn :oke:

_ardaa

_ardaa

Üye
aynı sorun benim n95'e nimbuz yüklediğimde olmuştu, raporlarıda gelen mesaj gibi gösterip mesaj sesi çıkıyordu telefondan hatta ekranın sağ üstünde mesaj ikonu çıkıyordu, sonra nimbuzu çalıştırmak istemiştim hata vermişti servis şuan kullanılamıyor diye bende kaldırmıştım ve sorun çözülmüştü, demek bu nimbuz sadece S^3 lerde değil tüm symbian serisinde böyle.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
aynen ole dostum nimbuzz bidaha hayatta kullanmicam sacmalik resmen ya adamlar yapcaksa biseyi adam gibi yapsinlar taa n95ten gelen bise bu dmekk :)

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
kanka sen en iyisi bir hekime görün....

• Beğen
Tepkiler: Soc-DooM33
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
:D kanka sorunu cozdum zten Nimbuzz dnen programdan kaynaklaniormuss :yuru :D

• Beğen
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
:D:D::D alalim kanka kavgaya gderken flanda 331o u gotururz :ehe

• Beğen
Uruloki

Uruloki

Üye
nimbuzz dan kaynaklanmıyor gürkan onun nedeni bir bildirij gelince ötmesi onu ayarlayabiliyorsun hop bir daha ötmüyor

• Beğen
karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
ben kaç aydır nimbuzz kullanıyorum öyle bir sorunum olmadı ama :S

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
nimbuzz dan kaynaklanmıyor gürkan onun nedeni bir bildirij gelince ötmesi onu ayarlayabiliyorsun hop bir daha ötmüyor

kardes sen beni nasl dinliorsun ya ? :off: ben sence onu yapacmicak kadar miyim? senin dedigini biliyorum istersen ayarlardan bildirim isiklarindan ayarlarniyor msj gelince bildirim isiginin yanip sonmesi flan.. onu demiyorum sorunumun neyde oldugunu anlamamissin sen yazdigimi bidaha oku.

ben kaç aydır nimbuzz kullanıyorum öyle bir sorunum olmadı ama :S

bilader forumda Nimbuzz (Resmi Turkce) yaziyor bunu diyorum bunu ykleyince bole oldu..snn yukledgin Nimbuzz farklidir bnm yukledigim yeni cikti daha forumda var..

KO9

KO9

Üye
Nimbuzz 3.1 yükle bende o var öle bi sorun yok buda türkçe...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
link verir misin dostm

_ardaa

_ardaa

Üye
telefon ayarlarında herhangi bir sorun yok n95 ile bende yaşamıştım bu sorunu nimbuz Türkçe yüklediğim zaman, ama şöyle birşey var ben geçen n8'e nimbuz Türkçe yükledim ama kendi sitesinden yükledim raporları açtım öyle bir sorun olmadı, ya nimbuzun versiyonundan kaynaklanıyor yada başka bir uygulama ile çakışıyor ama sonuçta sebebi nimbuz, hatta benim n95 mesajdan sonra gelen raporda hem ötüyordu hemde ekranda mesaj var simgesi gösteriyordu.

Nimbuzz'u kendi sitesinden yüklemeyi dene belki o sorun çıkarmaz.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
bende sadece rapor sesinde otuyor msj sesi gelmis gibii ama ortada msj flan yok :D sildim bnde nimbuzzun verisonundan kaynaklaniyor bnce :oke: nimbuzzn sitesinden bakarm smdi

SilentOne

SilentOne

Üye
nimbuz un bole hata yapcaqını düşünmezdim

uribaju

uribaju

Üye
bide soyle bir sorun var bende de ana ekrandayken mesaj geldiğinde(ekran koruyucu modunda değilken) bildirimler widgetinde gözükmüyor gözüksede açamıyorum mesajı mesajlardan açmak zorunda kalıorum

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
snde nimbuzz yukleyince mi peki ole oldu ? :allalla: cko greksiz bise ya cidden adamin caninida sIkIyor :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...