Ilginç - cehennem gibi..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
Ilginç - cehennem gibi..

Burası Özbekistan'ın ücra kasabalarından biri Darvaz...

Ancak çok önemli bir özelliği var. Darvaz'ın yerlilerine göre "Cehenneme açılan kapı" orada!..

Burası tam 35 yıldır yanıyor. Hem de hiç durmadan...

35 yıl önce doğal gaz aramaları için yapılan kazılar sırasında, ekipler bir yeraltı mağarasıyla karşılaştılar. Delinen yerin etrafı bir anda çöktü. Korkunç bir çukur oluştu.

Üstelik mağaranın içinden toksit gazlar yükseliyordu. Bu toksik gazların atmosfere karışmasını önlemek için mağaranın dibine patlayıcı atıldı.

İşte o andan sonra yanmaya başlayan gazları hiç kimse söndüremedi.

Yaz kış, gece gündüz, derinliği belli olmayan bu çukur yanmaya devam ediyor

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
çok ilginç bişey aynı cehennem :ss

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
çok ilginç bişey paylasım için teşekkürler

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
ilginç!!!

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Keşke Cehennem Böyle Olsa:)

iremm

iremm

Üye
:( dediğin gibi keşke cehennem böyle olsa düşücesi bile korkunç

Yasminozz

Yasminozz

Üye
cehennemi görmüşüz gibi yorum yapıyoruz bazen... :) gerçekten ürkütücü bi görüntü ama dünyanın iç katmanının yanii magmanın böyle olduğunu biliyoruz zaten...ayrıca ben dünyada bulunan ateşin cehennemdeki ateşin 7 kere zemzem suyuyla yıkandıktan sora ancak bu kadar terbiye edilip dünyaya yollandığını biliyorum ama ne kadar doğru bilemem...;)

suskun_21

suskun_21

Üye
bencede cehennem buyle degıl olamazda.cok daha korkunç olmalı.kafirler için yasasın cehennem...:ehe

M3L!H

M3L!H

Üye
Bu ne böyle tuhaf ilginçmiş. Bi de gerçek cehennem olurmuş :) Peki cennete açılan kapı nerede o da Türkiyede olsun artık !!!:oke:

Lion's Claw

:seytan6:Cehennem!!!:oha:

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Nereden buluyorsunuz böyle şeyleri hayret ediyorum doğrusu. Çok ilginç bir şey. Burayı görmek isterdim açıkcası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt