ilginç bir numara ?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
chita_man

chita_man

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bana turkcell 536 ile baslayip son rakami olmayan bir no dan mesaj geldi mesajda sadece dort nokta var (....) numarayi ariyorum eksik cevirdiniz diyor. sizde boyle durum yasanlar var mi. ?
 
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
+3598920134** bunun gibi dandik numaralar da bana cevapsız çağrı atıyor 2 haftada bir oluyor böyle
 
Terzi38

Terzi38

Üye
Bu tür numara lara geri dönüş yapmayın dakikası 70 $ faturaya yansır haberler söylemişti bunu
 
blastx

blastx

Üye
+359 ile başlayan numaralardan çagrı geliyordu banada avea mh ni aradım fatura şişirmek için yaptıklarını ve geri dönüş yapmam halinde dk başı 6 tl ucret kesileceğini söylemiştı bu tarz numaraları dikkate almamanız memfaatinize olacaktır
 
chita_man

chita_man

Üye
    Konu Sahibi
+359 dediginiz ayri bir konu bir sebeke sanki bulgaristandaymis gibi size cagri atiyor. siz arayinca zorda olup bana gonderin diyorlar.
halbuki çakallar turkiyede. para tuzaği kuruyorlar.
ama banim dedigim olay farkli cevap gelmedi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt