ilginç bi fıkra :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
birgün bizim türk komutan amerika'ya gitmiş güzel güzel yemekler yenmiş ee tabii bizim türk komutanın tuvaleti gelmiş...adam tuvalete girsin bir de ne görsün tıpkı yukarıdaki gibi bir tuvalet bir düğmeye basmış yıkamış,bir düğmeye basmış kurulamış,bir düğmeye basmış pudralamış... Neyse gel zaman bizim amerikan komutan bu sefer türkiye'ye gelecekmiş ee tabii bizim komutan tutuşmuş bizde öyle teknoloji yok yaa kırmışlar yeri yapmışlar bir köy tuvaleti altına vermiş bizim türk askerini kova ve fırça 3 tane de düğme yapmışlar...Neyse yemekler yenmiş amerikan komutanın tuvalete giresi gelmiş..Tabii bir bakmış ülkesindeki gibi düğmeler..Neyse adam işini görmüş 1 nci düğmeye basmış bizim asker başlamış fırçalamaya ikinci düğmeye basmış bizim asker kurulamaya 3 üncü düğmeye basmış asker başlamış pudralamaya..adamın hoşuna gitmiş habire oynamaya başlamış düğmelerle en sonun da bizim askerin canına tak etmiş fırçanın sapını dürtmüş adama..Amerikalı ülkesine dönünce öyle bir övmüş ki bizim tuvaletleri vayy bee demiş türklerde ne biçim tuvalet var kalkacağın vakti bile söylüyor..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt