İleride Başıma Birşey Gelecek Mi? Acil Cevap Lazım

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
İleride Başıma Birşey Gelecek Mi? Acil Cevap Lazım
Merhabalar Bi Forum Sitesi Var O Siteden Ben Yardım Alıyordum Daha Bu Siteye Geçmeden Önce Lakin Bi Konu Oluşturdum Tabletle Kullanıcı Özelliği Ekleme Diye Orda Sorunu Hallediyoruz Falan Sonra Bi Admin Dediki ''Git Adam 2 Gündür Senden Çektiğim Yeter Bıktım Dedi'' Bende 'Asıl Ben Senden Bıktım Delilik Yapma Deli'' Dedim Daha 1-2 Önce Bilmiyordum Hiçbişey O Yüzden Sonra Bana ''IP ADRESİN VE MESAJLARIN KAYITLI BUNUN HESABINI VERECEKSİN''Dedi ben pc mühendisi olmak istiyorum başıma ilerde o mesajlar yüzüden bişey gelirmi?
cevap yokmu

The Pancar

The Pancar

Üye
Çok büyük bir soruna bulaşmışsınız

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
küfür etmediyseniz sorun yok hiçbirşey yapamaz
hatta modeme reset at ip değişsin :D :D bidaha da o foruma girme admini böyle saygısızlık yaptıysa zaten girmeyi hak etmeyen bir yerdir

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
küfür etmediyseniz sorun yok hiçbirşey yapamaz
hatta modeme reset at ip değişsin :D :D bidaha da o foruma girme admini böyle saygısızlık yaptıysa zaten girmeyi hak etmeyen bir yerdir
Modem
internet hatası yüzünden çok reset attım ileride başıma bisey gelirmi bi pc mühendisi olmamı engeller mi?
Çok büyük bir soruna bulaşmışsınız
ileride başıma bisey gelirmi bi pc mühendisi olmamı engeller mi?

0MG90

0MG90

Üye
Küfür etmediysen şikayet edemez

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Modem
internet hatası yüzünden çok reset attım ileride başıma bisey gelirmi bi pc mühendisi olmamı engeller mi?

ileride başıma bisey gelirmi bi pc mühendisi olmamı engeller mi?
hiçbirşey olmaz küfür ettiyseniz hapis veya para cezası gelebilir onun dışında hiçbirşeyinizi engellemez

Cadillac34

Üye
O da tehdit ediyor sanırım. Sende şikayet edebilirsin. Ya da korkutmak amacıyla böyle bir şey demiş olabilir.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ama çok çok aşırı küfür etmediğiniz sürece karşıdaki adam da biraz işsiz olmadığı sürece kimse küfür davası için o kadar uğraşa girmez

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
ama çok çok aşırı küfür etmediğiniz sürece karşıdaki adam da biraz işsiz olmadığı sürece kimse küfür davası için o kadar uğraşa girmez
1-2 sene oldu mahkemeye verelim dedi ama Allah'a Şükür Öle Bişey Yapmadılar Allah Razı Olsun Adam İnançlı Bi Adam Ordada 12 yaşında oldugumu belirmiştim bişey olmaz deilmi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
1-2 sene oldu mahkemeye verelim dedi ama Allah'a Şükür Öle Bişey Yapmadılar Allah Razı Olsun Adam İnançlı Bi Adam Ordada 12 yaşında oldugumu belirmiştim bişey olmaz deilmi
olayın üstünden 1-2 sene geçtiyse hiç birşey olmaz dert etmeyin böyle şeyleri
ona bakılırsa zamanında knightta az mı ip ban yedim :D :D hiçte birşey olmuyor :D
ve kimse 12 yaşında birini küfürden davaya vermez
siz bunları değil de derslerinizi düşünmelisiniz çünkü pc mühendisliği vb bölümleri okumak için çok fazla matematik bilgisi gerekecektir

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
olayın üstünden 1-2 sene geçtiyse hiç birşey olmaz dert etmeyin böyle şeyleri
ona bakılırsa zamanında knightta az mı ip ban yedim :D :D hiçte birşey olmuyor :D
ve kimse 12 yaşında birini küfürden davaya vermez
siz bunları değil de derslerinizi düşünmelisiniz çünkü pc mühendisliği vb bölümleri okumak için çok fazla matematik bilgisi gerekecektir[/QU
Ankara İçinde Ömer Takdemir Proje Okulu Var Onun Fen Bölümü Ve Sayılsal Bölümü Var Pc Mühendisliği İçin Sayısal Gerekiyor Deilmi?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ben sayısal diye biliyorum pc ile ilgili herşey
liseyse bahsettiğin okul her anadolu lisesinde sayısal seçebilirsin ama önemli olan yapabilmek matematiği seversen çok kolaydır yapacağına inanıyorum

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
ben sayısal diye biliyorum pc ile ilgili herşey
liseyse bahsettiğin okul her anadolu lisesinde sayısal seçebilirsin ama önemli olan yapabilmek matematiği seversen çok kolaydır yapacağına inanıyorum
seviyorum zaten iyi aram matla

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
prens_12345

prens_12345

Üye
Kişilik haklarına saldırıda bulunmadıysan bişey yapamaz yani örnek olarak; küfür olabilir seni öldürürüm gibi tehdit unsurları olabilir vs vs

GokhanA89

Üye
Birşey olmaz.

erhan0090

erhan0090

Üye
Hiçbirşey yapamazlar sankı resmi bir şeymiş gibi korkuyorsun

Baydırman

Baydırman

Moderator
Hort

Üst Alt