İkizlerden biri siyah biri beyaz


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamnoble

dreamnoble

Üye
    Konu Sahibi
Tıp dünyasında ender rastlanan vaka. Doğum yapan annenin ikizlerinden biri siyah biri beyaz.

Alman Stephan Gerth ile Ganalı eşi Florence Addo-Gerth’ün ikiz bebeklerini görenler şaşırıyor. Berlin’de yeni dünyaya gelen bebeklerden biri siyah, öteki ise beyaz. Ryan ve Leo’nun farklı deri renklerine sahip olmasının, çok ender görülen bir vaka olduğu bildirildi.

Lichtenberg Kliniği’nin Başhekimi, "Ender vaka ama bu bizim kliniğimizde ilk kez oluyor" dedi. Uluslararası Genetik Konferansı’ nın Başkanı, "Böyle bir şey tıbben mümkün, sonuçta döllenme sırasında anne-babanın genleri böyle bir kombinasyon yapıyor" dedi.*Şu şirinliklerine bakın.Maşallah!!!
 
Nazy

Nazy

Üye
edi ile büdü gibi olmuşlar
 
red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
aklıma kötü şeyler geliyor
 
red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
niye biri zenci de ikide değil
 
mavis45

mavis45

Üye
sağlıkları yerindeyse sorun yoktur :)
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
çin işi japon işi bunu yapan 2 kişi değil 3 kişi :ehe
 

omayra

Üye
Bir sorun yokmuş, gen çaprazlamasında olması muhtemelmiş bu durumun. Ender bir durum sadece :)
 
@slantürk

@slantürk

Üye
ilginç
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt