ikisi arasinda kaldim yardimmmm öneri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cimbom339

cimbom339

Üye
    Konu Sahibi
ikisi arasinda kaldim yardimmmm öneri
iyi gunler arkadaslar iki notebook arasinda kaldim limitim 1500 aldigim zaman 3 4 sene idare edeck oyun ve ve nettte takilacagim bi pc ariyorum sizden onerim bu ikisinden birini kullanan var mi + lari - leri neler soylerseniz cok sevinirim bunlardan daha iyi laptop oneriniz varsa onuda dikkate alabilirm ilginiz icin tesekkrler HARddisk hafizasi onemli degil

lenovo
z580 8 gb ram 1tb 2g paylasimsz NVDİA 630 fiyat 1458

hp palion

8 gb ram 500 gb 2 gb paylasmsz AMD 7670 READİON
fiyat 1358

fk555897

fk555897

Üye
Lenovo nun ekran kartı daha iyi. HDD si daha yüksek. Yani Lenovo daha iyi.

karayel90

karayel90

Üye
Lenovo Kesinlikle :oke:

cimbom339

cimbom339

Üye
    Konu Sahibi
peki bi bilgisayarda ram mi onemli ekran karti mi

Shaunx

Shaunx

Üye
Lenovoyu al gec.

cimbom339

cimbom339

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederm arkadaslar baska bi oneriniz var mi lenovoyu alacam

- - - Eklendi - - -

böyle bir soru olamaz. ram olmadan veya bir ekran kartı olmadan o bilgisayar bir hiçtir.
ayrıca benim tercihim Lenovo Z580

kardes bende biliyorum ram siz veya ekran kartsiz olamicagni sen yanlis anladin galiba ben bu ikisinden hangisini daha fazla onem vermeliyim demek istedim

restmod

restmod

Üye
Oyun icin tabiki ekran karti daha onemli bu ikisi arasinda lenovo derim hplerde genelde isinma sorunu cok oluyor

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
tesekkur ederm arkadaslar baska bi oneriniz var mi lenovoyu alacam

- - - Eklendi - - -

kardes bende biliyorum ram siz veya ekran kartsiz olamicagni sen yanlis anladin galiba ben bu ikisinden hangisini daha fazla onem vermeliyim demek istedim

kusura bakma kardeş bende yanlış anlamışım. oyun için alıcaksan ekran kartına daha çok önem ver.

cimbom339

cimbom339

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederm arkadaslar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hp ısınma sorunu çıkarabilir ayrıca lenovonun ekran kartı daha iyi ve hdd 2 katı kesinlikle lenovo :oke:

cimbom339

cimbom339

Üye
    Konu Sahibi
sagolun arkadaslar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
7670M Kötü bir ekran kartı mı? Çünkü benim laptobunki öle biri bilgi verebilir mi

ANIL

ANIL

Admin
7670M Kötü bir ekran kartı mı? Çünkü benim laptobunki öle biri bilgi verebilir mi

Tüm oyunları bazen ayarları düşürerek 720p oynayabilirsin. 1080p için pek uygun olmaz.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
bilip etmeden konuşmayın lenovonun ekran kartı daha iyi diyenler. Ati 7670m nvidia 630mden daha iyi

MrExpert

MrExpert

Üye
İşlemciler nerde ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt