Ikinci Şans Kitap Özeti Kısa

Sponsorlu Bağlantılar

 • 13 Ekim 2013
 • 1035 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 13 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Kitap seveler için yine en çok okunan kitaplar arasından seçtiğimiz İkinci Şans kitabının kısa özetini paylaşmak istiyoruz.Kitabın kısa özeti sizlere kitap hakkında fikir verecektir.İkinci Şans Kitabı okul yıllarından beri birbirini hiç görmemiş bir grup insanı bir araya getiriyor.

  İçlerinden biri, trajik bir kazada hayatını kaybedince yeniden birbirlerini bulan bu eski dostlar acılarını paylaşıyor ve birbirlerinin hayatının hiç tahmin etmedikleri yönlere saptığını keşfediyor. Sıcak, esprili ve bilgece tespitlerle kuşatılmış bu roman bir bağlılık, aile vegerçek dostluk geçitine şahit olacaksınız.

  İkinci Şans Kitap Özeti

  Jane Green'den sıradanmış gibi görünen bir hikâyeye sıradışı bir yaklaşım!
  Amtrak trenine yapılan terörist saldırıda hayatını kaybeden 39 yaşındaki Tom'un ölümü, İngiltere'de arkasında bıraktığı ve birbirine yabancılaşmış dört okul arkadaşının hayatını değiştirecekti. Tom'un cenazesinde yeniden bir araya gelen, işkolik, kariyer merdivenlerini tırmanan kocası sayesinde bir banliyöde yaşamaya ve ev kadını olmaya zorlanmış, bir zamanların çiçek kızı Holly; bir hayvan barınağının yalnız yöneticisi Olivia; moda düşkünü karısıyla mutlu evliliği çocuk yapamadıkları için zor günler geçiren, yazar Paul; evli bir Hollywood deviyle gizli ilişki yaşayan, tedavi sürecindeki alkolik Saffron. Tom'un ölümü aralarındaki arkadaşlığı yeniden canlandırıyor, hayatlarını yeniden değerlendirmelerine fırsat veriyor ve onları sıcak bir finale doğru ilerletiyor. Masal gibi bir son sizleri bekliyor. New York Times çok satarı Jane Green'den yürekleri ısıtan bir dostluk ve kader öyküsü.
   


  Yazan: Doğuş Pertez

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/07/2019 - 19:23