Haber IKEA, Apple İle Dalga Geçti

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
IKEA, Apple İle Dalga Geçti
Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Apple ile dalga geçmek son yıllarda bir reklam tarzı haline geldi.

Apple'ın başarılı ürünlerini daha önce Microsoft ve Samsung'un reklamlarıyla iğnelediğini görmüştük. Şimdi sırada ise İsveç'li hazır mobilya mağazası IKEA bulunuyor. IKEA, 2015 yılı için hazırladığı kataloğun reklamında Apple’ın ünlü minimalistik ve ürün özellikleri verici reklam tarzını ti'ye almış.

IKEA 2015 kataloğu “Bookbook” olarak tanımlanıyor. Yüksek çözünürlükte sayfaları, şarj kablosuna gerek duymaması, parmakla idare edilebilen arayüzü, paylaşım ve sayfa işaretleme özellikleri, kapağını açınca boyut değiştirebilmesi ve pil ömrünün sonsuz olması gibi özellikler ön plana çıkartılıyor.

İşte tanıtım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, -Empat- ve xmustx

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Ya sen mobilya mağzasısın neden teknoloji firmasıyla dalga geçiyosun :D oldu olucak bookbook bide internete girseydi hey Allahım ya :ehe

xmustx

xmustx

Üye
keyifli :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Birbirlerine sataşmaları çok zevkli ya :D biri şu teknoloji firmalarının sataşmaları biride almanyada araba firmalarının sataşması :D

fk555897

fk555897

Üye
İKEA ev gereçleri mağazası değil mi Apple ile ne işi var? Samsung laf atsa anlarım da böyle bir firmanın la

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz tanıtım şekilleriyle dalga geçmişler işte, yeni kataloglarıyla dikkat çekmiş oldular

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Şuanda teknoloji, mobil bir platformda kendilerinden söz ettiriyorlar. Reklamın iyisi kötüsü olmazmış :ehe

Fenomenon

Fenomenon

Üye
harbi iyi dalga geçmişler :)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
1.33 Ameyzing:D

• Beğen
Tepkiler: Serhan
marist

marist

Üye
Amacı kendini piyasaya çıkarmak :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Çok sağlam reklam filmi olmuş. Günümüz akıllı telefon , aptal batarya cihazlarına sağlam çakmışlar. (Böyle ince esprili reklam Filmlerinin devamını da bekliyorum)

:):):)Ahanda buldum.

İkea bookbook kutu pardon poşet açılım videosu :)

[[

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Serhan ve mcnpl4
mcnpl4

mcnpl4

Üye
ciddi ciddi o kutuyu yapmislar mi:ehe

CV-AdrenaLin

CV-AdrenaLin

Üye
:kop2:

Serhan

Serhan

Üye
ahahha :kop2:
ameyzing , :kop2:

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ahahahah haykırdım :D

SHS

SHS

Üye
Komik :D

Serhan

Serhan

Üye
Harbniden oha ya tıpkısının aynısını yapmışlar kutuyu içinden hello kitapçığı çıkıyor kutu tasarıomı felan tıpkısı ahahah :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic