II. Geleneksel Maxicep zmir Bulumas, Yer, Zaman Belirlenmitir...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
barabelli

barabelli

Üye
keske ızmırde olsam ufff

msw

msw

Üye
merhaba arkadaşlar ben defector nasılsınız bu mesajı msw nin cep telefonundan yazıyorum buluşmadayiz çok güzel bir ortam var gelmeyenler çok şey kaçırdı

ibonline

ibonline

Üye
vay murat
ağa biz yokuz
malum vandayız...
selam söyle arkadaşlara...

a21a

a21a

Emekli Yönetici
gerçekten çok güzel bir buluşma oldu. resimler msw de.. buluşma ile ilgili konu en kısa zamanda açılacaktır.

Ozan

Ozan

Admin
Buluşmadan ayağımın tozuyla geldim ve mesaj atıyorum.
Çok güzel oldu, gelen herkese teşekkürler.
İyi ki varsınız

Bir sebep yüzünden gelemeyen arkadaşlara da teşekkürler.

Fakat sebepsiz gelmeyen arkadaşlara birşey deme hakkımız yok

Resimleri kısa süre sonra belirtiriz.

jöly

Üye
Negative ve a21a'nın dediği gibi çok güzel bir buluşma oldu
gelemeyen arkadaşlarımız çok şey kaçırdı!!!!

Quattro

Quattro

Üye
Buluşma gerçekten beklediğimden de iyi geçti.
Msw de resimleri ekleyince ne kadar güzel bir ortam olduğunu hepiniz göreceksiniz.. Gelmeyen arkadaşlarda başlarını duvaramı kapıyamı artık nereye vurur bilmem...

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(Quattro &#064; Dec 25 2005, 10&#58;32 PM) [post=237166]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Buluşma gerçekten beklediğimden de iyi geçti.
Msw de resimleri ekleyince ne kadar güzel bir ortam olduğunu hepiniz göreceksiniz.. Gelmeyen arkadaşlarda başlarını duvaramı kapıyamı artık nereye vurur bilmem...
[/b][/quote]

benle caine de gelecektik ucak saati uygun değildi
arkadaşlar aranızda olmak isterdik malum izmirden dündüz bir cetvel atsan vanda olursun misali olmuyor, yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii cokkkkkkkkkkkkkkkk uzak oluyor...
Belki birgün...
dimi caine

msw

msw

Üye
Arkadaşlar Benim için Tesadüf olsa da buluşma gerçekten çok güzeldi...Resimleri birazdan ekleyeceğim...

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(msw &#064; Dec 25 2005, 11&#58;09 PM) [post=237188]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar Benim için Tesadüf olsa da buluşma gerçekten çok güzeldi...Resimleri birazdan ekleyeceğim...
[/b][/quote]
bende şasırdım ne işin var izmirde diye, ama tesadüf iyi denk gelmiş

tofy

Üye
evet gerçekten çok güzel bir buluşma çok sıcak bir maxicep ailesi oldu keşke herkes gelebilseydii

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Bugunmuydu Vay be yaw Unuttum yaw Kuzenlerde Kay&#305;t yap&#305;oduk

Cumadan Beri Yoktum Malum S&#304;teye Bakam&#305;oduk 2.cisine Bile G&#304;demek Ben Kuzeni &#304;lla eve onlara cag&#305;rd&#305; Neymi&#351; Feat Yapacakm&#305;s&#305;z.. &#304;lki Staj yüzünden buda kuzen yüzünden en yak&#305;n zamanda 3.ci izmiri yapal&#305;m

a21a

a21a

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(Mc_Kin &#064; Dec 26 2005, 12&#58;31 AM) [post=237260]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bugunmuydu Vay be yaw Unuttum yaw Kuzenlerde Kayıt yapıoduk
[/b][/quote]

ibonline

ibonline

Üye
ismail acayip bea

DefectoR

Konu Sahibi
Gelen gelmeyen herhese te&#351;ekkürlerimi sunuyorum, biz çok güzel vakit geçirdik dar&#305;s&#305; gelmeyenlerin ba&#351;&#305;na

cepix

cepix

Üye
gercekten ii olmus

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 26 2005, 10&#58;11 AM) [post=237488]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Gelen gelmeyen herhese teşekkürlerimi sunuyorum, biz çok güzel vakit geçirdik darısı gelmeyenlerin başına
[/b][/quote]Defector kısmet olursa bende gelcem bir dahaki sefere inşallah işim olmadığı zamana denk gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt