II. Geleneksel Maxicep zmir Bulumas, Yer, Zaman Belirlenmitir...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
II. Geleneksel Maxicep zmir Bulumas, Yer, Zaman Belirlenmitir...
Merhaba arkadaşlar bu görmüş olduğunuz zat-ı muhterem vatandaş, buluşma yerini tam olarak belirtmek ister, gelenlerin çok şey kazanacağını gelmeyenlerin ise çok şey kaybedeceğini söylemekle beraber buluşma yerini açıklamaya başlayayım

<span style="color:#3333FF"><span style="font-size:18pt;line-height:100%">25 ARALIK 2005
YER KONAK PİER VAPUR İSKELESİNE BAKAN KAPININ ÖNÜNDE BULUŞALIM....</span></span>

Ben daha sonra bir kaç resmimi koyacam siteye ( artık alıcı gözü ile bakarsınız ) orda yeni gelen arkadaşların beni tanıması için... Tabii ki ilk olarak ben gidecem ya buluşma yerine ondan kendi resmimi koyayım...

jöly

Üye
defector bari bir kafede buluşsaydık neyse toplanınca bir yerde otururuz
ama saati yazmamışsın

DefectoR

Konu Sahibi
SAATİMİZ STANDARTTIR BİZİM 12:00 KALKIŞ 12:30 merak etme ordan gidip bi cafede oturacağız her zaman bu şekilde yaparız...

jöly

Üye
SORRY bilmiyordum kusura bakma

DefectoR

Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(jöly &#064; Dec 6 2005, 03&#58;42 PM) [post=223075]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
SORRY bilmiyordum kusura bakma
[/b][/quote]
Yok canım ya üzülecek bi durum söz konusu değil ki&#33;&#33;&#33;
Sıkma canını...

tofy

Üye
evett o zaman herkesi bekliyoruz çok çok önemli birşey olmadıktan sonra tabikide
bende orda olucam kesin

Kuzen

<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 6 2005, 12&#58;30 PM) [post=222963]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Merhaba arkadaşlar bu görmüş olduğunuz zat-ı muhterem vatandaş, buluşma yerini tam olarak belirtmek ister, gelenlerin çok şey kazanacağını gelmeyenlerin ise çok şey kaybedeceğini söylemekle beraber buluşma yerini açıklamaya başlayayım

<span style="color:#3333FF"><span style="font-size:18pt;line-height:100%">25 ARALIK 2005
YER KONAK PİER VAPUR İSKELESİNE BAKAN KAPININ ÖNÜNDE BULUŞALIM....</span></span>

Ben daha sonra bir kaç resmimi koyacam siteye ( artık alıcı gözü ile bakarsınız ) orda yeni gelen arkadaşların beni tanıması için... Tabii ki ilk olarak ben gidecem ya buluşma yerine ondan kendi resmimi koyayım...
[/b][/quote]

İlk olarak sen mi gideceksin

Buluşma yerine inşallah herzamanki gibi en son sen gelmezsin

DefectoR

Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Kuzen® &#064; Dec 6 2005, 05&#58;45 PM) [post=223171]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 6 2005, 12&#58;30 PM) [post=222963]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]

İlk olarak sen mi gideceksin

Buluşma yerine inşallah herzamanki gibi en son sen gelmezsin
[/b][/quote]
Bak sen.... saygısız herif

Kuzen

Bu arada hangi resmini koyacaksın.Arif Susam tarzı çektirdiğin fotoyu koysana

DefectoR

Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Kuzen® &#064; Dec 6 2005, 05&#58;58 PM) [post=223188]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
Yok şimdi boşu boşuna sana gözlük masrafı yaptırmayayım gözlerin kamaşmasın die dierini koyacam

Kuzen

Diğerini derken çimlere uzanmış ve elindeki çiçek fotosuyla mı

a21a

a21a

Emekli Yönetici
vay defector kardeş.. Allah senden razı olsun. seni yine online gördüm
bahtiyar oldum... buluşmada da görürsem artık kesin hacı olurum..

DefectoR

Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Dec 6 2005, 06&#58;26 PM) [post=223218]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
vay defector kardeş.. Allah senden razı olsun. seni yine online gördüm
bahtiyar oldum... buluşmada da görürsem artık kesin hacı olurum..

[/b][/quote]
Abi vesile olabiliyorsak ne mutlu bana

jöly

Üye
<div class='quotetop'>(Kuzen® &#064; Dec 6 2005, 05&#58;58 PM) [post=223188]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
arif susam mı benzetcek başka biri yokmuydu
arkadşım kusura bakma senin gözlerde problem var galiba gayet güzel bir fotoğraf o&#33;

Salihyet

Salihyet

Üye
daha önce bi bilgisayar forumunun buluşmasına gitmiştim16 kişi toplanmıştık çok az demişlerdi burda kaç kişi toplanır acep

jöly

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 6 2005, 08&#58;50 PM) [post=223287]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
daha önce bi bilgisayar forumunun buluşmasına gitmiştim16 kişi toplanmıştık çok az demişlerdi burda kaç kişi toplanır acep
[/b][/quote]
gittiğimizde göreceğiz inşallah

Aeon

Üye
Yaw arkadaşlar sanırım 5-6 kişi olucaz o kadar kişi var izmirli ama kimsenin sesi çıkmıyor.Gerçi umarım bende gelebilirim bitmedi vizeler hala

DefectoR

Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(jöly &#064; Dec 6 2005, 07&#58;14 PM) [post=223251]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
arkadşım kusura bakma senin gözlerde problem var galiba gayet güzel bir fotoğraf o&#33;
[/b][/quote]
Sen bakma ona gözlüklerini çıkarsa görecek gerçekleri ama işte

Kuzen

<div class='quotetop'>(jöly &#064; Dec 6 2005, 07&#58;14 PM) [post=223251]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
[/b][/quote]

Gözlerim gayet iyi görür sen rahat ol

delimakina

Üye
hadi ya konak pier he yaw ben gelemicem gene of of

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt