İDM Toplu İndirme Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İDM Toplu İndirme Hatası
Arkadaşlar bildiğiniz gibi internet download manager(idm) da toplu linkleri yapıştırarak dosya indirebiliyoruz. Görevler sekmesinden toplu indirme ekleye tıkladığımızda oradan herhangi bir sitede bulunan indirme adreslerini yapıştırarak toplu bir şekilde indirme sağlayabiliyoruz.
İdm burada bir kolaylık yapmış. Eğer tüm linkleri teker teker kopyalayıp yapıştıramıyorsak sonu numarayla biten ve bu numara ardışık olarak arttığında, numara yerine * işareti koyarak başlangıç ve bitiş numaralarını ayarlayabiliyoruz.(En fazla 1000 tane olmak koşuluyla)
Örnek vermek gerekirse: 13413
Bu linkte koyu ve italik olarak belirttiğim numara yerine * işareti koyup, başlangıcı 13000; bitişi de 14000 yaparsak 13000 ve 14000 sayıları arasında bulunan adreslerdeki tüm dosyaları indirebiliyoruz.
Benim problemim ise şu: Ben başlangıç dosyası olarak 10000, bitiş dosyası olarak da 11000. linki kullanmak istiyorum ama idm buna izin vermiyor. Başlangıç dosyası 10000 ve bitiş dosyası 11000 oluyor ama bu sefer de artış miktarı 10'ar 10'ar oluyor. Normalde artış miktarının teker teker olması lazım. (10000,10001,10002.....) Sizce bu sorunu nasıl çözerim ? Acaba * ı yanlış mı koyuyorum. Ne yazık ki artış miktarını ayarlayabileceğim bir sekme de yok. Veya buna benzer işlevi gören başka programlar da var mı ? (* koyma gibi) Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Lütfen yazi Fontunuzu Duzeltin okunmuyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yazının yarısı siyah yarısı sarı.

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Eee beyler cevabı olan yok mu :DDDDD

Üst Alt