İbretlik...

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
İbretlik...
Forbes dergisinin 14 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin adamları listesinde zikrettiği Kuveytli işadamı Nasser al-Kharafi'nin son sarayından bir görüntü.

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve Nextman

mürteza16

mürteza16

Üye
İbretlik...

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Dogrudur.

• Beğen
said32

said32

Üye
14 milyar dolarlık serveti olan adam bir mezar taşı bile yaptıramamış mı kendine ?

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
14 milyar dolarlık serveti olan adam bir mezar taşı bile yaptıramamış mı kendine ?
Mezar taşlarının süslü püslü yapılması geleneği sadece türkiye de bu kadar yaygındır. Bidat olduğu için Arap ülkelerinde mezarların %99u bu şekildedir.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
said32

said32

Üye

Gördüğün gibi Sadece Türkiyede değil.Bu adam 14 milyar doları varken kendine 1 mezar taşı yapmayı neden uygun görmemiş ki?Garipsedim . Dediğin %1 e girecek tipten adam bu ;)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

Gördüğün gibi Sadece Türkiyede değil.Bu adam 14 milyar doları varken kendine 1 mezar taşı yapmayı neden uygun görmemiş ki?Garipsedim . Dediğin %1 e girecek tipten adam bu ;)
Ben sadece türkiyede demedim. Sadece türkiyede bu kadar yaygın dedim. garipsenecek ir durum yok. arapça okuman varsa mezar taşı yazısında adamın ismini okursun bir ikinci durum dediğim gibi islam dininde mezarların süslenmesi vs bidattir.

said32

said32

Üye
İnanmıyorum demedim. Garipsedim sadece.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:evet:

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Her cebi Zenginin duvarına asılmalı gayet güzel bir tablo :)

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar007, mehsevim ve OttomaN TigeR
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
İbret alınacak şeyler ne çok, ibret alanlarsa ne az.

• Beğen
Tepkiler: said32, OttomaN TigeR ve mehsevim
ByKatre

ByKatre

Üye
Valla Öyle :(

Üst Alt