İbrahim Teklifleri Değerlendiriyor..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
İbrahim Kutluay, Fenerbahçe'den teklif gelmediği takdirde yurt içinden ve yurt dışından gelen teklifler arasında bir seçim yapacağını söyledi.

Geçen sezona Fenerbahçe Ülker'de başlayan, ancak daha sonra Yunanistan'ın PAOK Selanik takımına transfer olan basketbolcu İbrahim Kutluay, şu anda hiçbir takımla anlaşmadığını, gelen transfer tekliflerini değerlendirdiğini söyledi.

İbrahim, kendisinin Fenerbahçe'de yetişen bir oyuncu olduğunu vurgulayarak, ''Fenerbahçe Ülker'den teklif gelirse orada oynamaktan gurur duyarım ama olmazsa gelen teklifleri değerlendireceğim'' dedi.

Şu anda Türkiye'den ve yurt dışından takımlardan teklifler aldığını kaydeden İbrahim, ''Şu anda hiçbir takımla anlaşmadım. Menajerim görüşmeleri sürdürüyor. Bir hafta içinde transferim konusunda karar vereceğim. Önümüzdeki hafta her şey belli olur'' diye konuştu.
 
qurbuz

qurbuz

Üye
galatasaray gelse ya
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt