İbrahim Kutluay ortada kaldı!


YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Bir zamanlar Türkiye'nin en iyi basketbolcularından birisi olarak gösterilen İbrahim Kutluay, kendisine kulüp arıyor.
2 kez Avrupa sayı kralı olan oyuncu, üçlüklerdeki yeteneği ve saha içindeki liderliği ile ne kadar kaliteli bir basketbolcu olduğunu bir çok kez gösterdi.

Fakat bu kadar başarılı bir geçmişe sahip olmasına rağmen milli oyuncu şimdi formasını giyecek bir takım bulamıyor.

Kendisiyle konuştuğumuz yıldız oyuncu, 'Şu anda kesin bir şey yok. Bir iki teklif var ama ne olur belli değil' dedi. Yani yeni sezonun başlamasına çok az bir zaman kalmasına rağmen İbrahim Kutluay henüz bir takımla anlaşmış değil.
 
schumici

schumici

Üye
neden evinde değilsin ibo yaaa:(:(
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt