İ9070P modeli için "Jelly Bean" yardıım

Sponsorlu Bağlantılar

harunabty

Üye
    Konu Sahibi
İ9070P modeli için "Jelly Bean" yardıım
SelamunAleyküm öncelikle :)

Samsung Galaxy GT-İ9070 modeli için gelen JELLY BEAN sürümünün GT-İ9070P için olanını araştırdım, forumda da konu var ancak linkler ölü. Yardımınız lazım :)

Telefon olarak çok memnunum ancak sürüm olarak 2.3.6 olunca biraz sıkıntılı tabi yaklaşık 2-3 saattir forumlarda dolaşıyorum herkes önermiş yapanlar olmuş ancak linkler ölü öğrenci hali yeni telefon alamıyoruz bari bunu yükseltelim. Odin ile yükleme varmış odini yükledim ancak Jelly Bean 4.1.2 sürümünün telefonuma uygun olanını bulamadım. Telefonumun Ana Bant Sürümü " I9070PXXLK4" Samsung'un downloand sitesinde buna uygun yok; Germany , İtaly gibi sürümler mevcut Türkçe dil seçeneği olan hangisi bir yardım edin . Şimdiden Teşekkürler .Cevap yok ama ihtiyacı olan arkadaşlar varsa samsung orjinal downloandlarından almanya için olanı indirip odin adlı programla yapabilirsiniz. Deneyeceğim şimdi izlenimlerimi yazarım.Jelly Bean yükledim görsel olarak süper ilk açışta donma oluyor sadece süper oldu telefon yardım isteyen olursa Facebook/harunabty twitter/harunbty

Üst Alt