i8320 tema ekleme anlatım+program+temalar

• 22 Nisan 2011
  • 10707 Okunma
  • 2 Cevap

1. tema ekleme anlatım

ilk önce bunu indirin (bunun nasıl kurulacagı içinde yazıyor kurduktan sonra alttakini indirin):

Hotfile.com: One click file hosting

ve bunu :

Hotfile.com: One click file hosting

bunu sitede buldum tekrar upload ettim indirin.

1-) themeselector_v0.1.ipk,droid-h1-1.2.dmf ve Vodafone360.dmf dosyalarını telefon hafızasının ana dizinine atın.

2-) *#35767# yes deyin en alttaki Allowed seçin sonra themeselector_v0.1.ipk dosyasını telefona kurun

Şimdi telefonda Themes programını çalıştırın ums yazan klasöre tıklayın ana dizin açılacak droid-h1-1.2.dmf ve Vodafone360.dmf den birini seçin ve ekrandaki 3 tuştan ortadaki tuşa basın çince yazıyor tema tamamlanacak sorunsuzca.

< Resmi açmak için tıklayın >

kaynak site : ¶à°´Å¥µÚ¶ş×ÀÃæ¡£¡£¡£¡£¡£¡£Ö®¡°¶à°´Å¥Ö÷Ì⡱ - I8320 LiMo ϵͳÃÀ»¯ - ÈıĞÇ I8320 LiMo ÂÛ̳ - LiMofans - LiMoÂÛ̳µÚÒ»Õ¾ LiMo, Android, Linux Mobile, ÒÆÖ², ROM, IPK¿ª·¢ - Powered by Discuz!

dehşet temalar var mutlaka deneyin ;)

Hotfile.com: One click file hosting: temai8320.rar

buda nasıl yapılacagı resimli anlatılıyor

LiMofans - LiMo

Hotfile.com: One click file hosting: i8320_manager_v0.6_ENG.ipk

i8320_manager_v0.6 ingilizcesi

¸üĞ£º£º¼òµ¥Èı²½¸ã¶¨Ö÷Ìâ±³¾°Éµ¹Ï½Ì³ÌÖ®ÉîÈëƪ - I8320 LiMo ϵͳÃÀ»¯ - ÈıĞÇ I8320 LiMo ÂÛ̳ - LiMofans - LiMoÂÛ̳µÚÒ»Õ¾ LiMo, Android, Linux Mobile, ÒÆÖ², ROM, IPK¿ª·¢ - Powered by Discuz!

tema yapmak isteyenler bu konuya bir baksın google chrome indirip oradan girin sayfayı türkçeye ceviriyor

Yazan: urbank
  2. [COLOR=""][SIZE=""]LiNkLeRi teLefoNuma iNdiRemiyoRum..[/SIZE][/COLOR]

3. Kardeş teşekkürler ama linkler ölü yenilermisin

Yüklüyor...
21/11/2018 - 18:01