i7500-GAOSP-FROYO 2.2

Sponsorlu Bağlantılar

idimyok

Üye
    Konu Sahibi
i7500-GAOSP-FROYO 2.2
Samsung i7500 için -GAOSP-FROYO 2.2 çıkmışş ancak bu konuda bir bilgi sahibi değilim. nedir bir bilen açıklayabilir mi?

oek

Üye
Merhaba,

adresinden gelişmeleri takip edebilirsin. Google Android işletim sisteminin son sürümüdür. Samsung Galaxy i7500 yüklüdür 1.6 haricen kurulabilmektedirki. 2.2 sürümü ile 3 boyutlu oyunlar vs. ve hız ile market uygulaması gibi bir çok yenilik vardır. Verdiğim linkten indirip yönlendiremeleri okuyarak kurabilirsin. Şuan Public BETA2 sürümünde kamera bluettoj gps herşeyi çalışmakta fakat bazı ufak tefek sorunları vardır tam sürümünü daha yayınlamadılar bilgine.

batuhance

Üye
26 ağustosta yayınlanan son sürüm çok daha stabil çalışmakla birlikte, samsungun orjinal 1.5 yazılımından daha hızlı çalışmaktadır. yayınlanan son sürümde telefonun bütün donanımları çalışmakta, bir önceki sürümde çalışmayan auto focus ve flaş sorunuda çözülmüş bulunmaktadır.

math_tiger

Üye
ooo süper alınır o zaman bu telefon bu fiyata

can257

Üye
5800 xm ve i7500 android arasında kaldım.yardımcı olur musunuz?

idimyok

Üye
    Konu Sahibi
android 2.2 ye geçmeyi ben de istiyorum ancak geçiğim taktirde cihaz garanti kapsamı dışında kalıyormuş

Progressivity

Progressivity

Üye
evet illegal bir yazılım oldugu için bu romu yüklemek cihazı garanti dışı bırakır ben şahsen biraz daha beklemeyi düşünüyorum samsungun I7500 için eclair (Android 2.0-2.1) güncellemesi yapacağını söylüyorlar umarım bu bi an önce gerçekleşir bizde bu konuda müşteri hizmetlerine isteğimizi bildirmeliyiz ama baktım bişey çıkmıyo 3-4 aya drakazın gaosp-froyo 2.2sini yapıştırırım hem daha da stabil olur o zamana kadar

enocarlos

enocarlos

Üye
ben yakaşık 2 hafta önce bu cihazı aldım. ilk günler şarjı 1 gün gidiyodu. gece koyuyodum şarja yatmadan ertesi sabah kalkıyodum çıkarıyodum akşam tekrar bitiyodu. servisi aradım li-on batarya olduğundan dolayı şarj oldukça şarj süresi düzene giricek dediler. şimdi ise 1- 1.5 gün dayanıyo anlamadım ben bu işi. benim cihazımda mı bi anormallik var yoksa bütün cihazlarda şarj sorunu aynı mı? eğer benim cihazımda bi problem varsa servise yollıyacağım. tüm cihazlar aynıysa rom yükliyeceğim. :):) yardımcı olursanız sevinirim..

idimyok

Üye
    Konu Sahibi
şarj bende de sorun rom yüklemek nasıl oluyor bana da söylersen ben de yapayım..

Progressivity

Progressivity

Üye
google da turkdroid diye aratırsanız rom ve android sistem hakkında pek çok açıklama bulabilirsiniz arkadaşlar

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
tel güzel ama android kodları sıkıntılı bu iş

enocarlos

enocarlos

Üye
ya aslında şarj sorunu olmasa mükemmel bi telefon. en azından benim için öyle. çünkü beklentilerimi karşılıyo. işletim sistemi de güzel. android i ilk defa kullanmama rağmen hemen ısındım. sürüm yükseltme değilse bile en azından şarj süresi gibi ufak iyileştirmeler yapsa samsung çok iyi olucak ama yapmıyolar. türkiye sitesine girdiğimde telefonların arasında bile çıkmıyo ya telefon. anca search kısmında yazıorum kullanma kılavuzuyla kies adlı usb driver programı çıkıyor. başka bişey yok. en saçma olay da bu zaten bana göre :S

ertanerdem15

Üye
Arkadaşlar bir ay önce aldım i7500.Aranızda izmitli olan var mı bi türlü root bile yapamadım.Driver bile tanıtamadım.Allah rızası için yardım...

turanekici

Üye
arkadaşlar ı7500 e nasıl 2.2 yükleyeceğiz detaylı bir şekilde anlatabilercek varmı
daha önce hiç samsung kullanmadım
şimdiden teşekkürler

fthkrtp

Üye
arkadaşlar ı7500 e nasıl 2.2 yükleyeceğiz detaylı bir şekilde anlatabilercek varmı
daha önce hiç samsung kullanmadım
şimdiden teşekkürler
kardeş bana da gerek.ben samsung teknik servise götürdüm.samsung i7500 ü yükseltmiyor dediler :S

Üst Alt