İ5 işlemci r7-240 2gb ekran kartı

Sponsorlu Bağlantılar

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
İ5 işlemci r7-240 2gb ekran kartı

850tl ye bu pc yi alcam atom bilişimden daha önce atom bilişimden alişveriş yapan varmi güvenilirmi acaba

Pcnin özellikleri nasıl sizce

falconn00

falconn00

Üye
PC iyiye benziyor içine kurt düşürmek gibi olmasın ama ben internetten alışverişe güvenmiyorum... :)

falconn00

falconn00

Üye
PC iyiye benziyor içine kurt düşürmek gibi olmasın ama ben internetten alışverişe güvenmiyorum... :)
En fazla ne olabilirki ya
Yani ama benim arkadasimin basindan bir olay geçti...
Gittigidiyor.com dan bir 8gb ram siparis etti 2gb ram cikti...
Arkadasim kardesim gibi severim... O olaydan ikimizde etkilendik o yuzden... :( :(

metpa

metpa

Üye
son derece işe yaramaz

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kullanım amacın eğer oyun oynamaksa bu pc baya düşük özellikleğe sahip

Yani r7 240 pek oyun oynatabilecek bi kart değil
İçinde en az gtx750ti veya r9 270 olan bi pc alın (eğer oyun için alcaksanız)

metpa

metpa

Üye
niyesi belli tümleişk işlemcili aşırı ısınma sorunu mevcut ve çabuk bozulma söz konusu artı anakart işe yaramaz

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
Yani ama benim arkadasimin basindan bir olay geçti...
Gittigidiyor.com dan bir 8gb ram siparis etti 2gb ram cikti...
Arkadasim kardesim gibi severim... O olaydan ikimizde etkilendik o yuzden... :( :(

Bak şimdi güzel kardeşim sende biraz cahillik var kusuruma bakma ben her şeyimi internetten satın alan,satış yapan birisiyim.
Gittigidiyor.com'da Türkiye'nin her tarafından dükkan,kişi veya kuruluşlar ürün satabilir . O yüzden gittigidiyor.com'un suçu yok.Sen ürünü aldın dımı canım ? baktın hatalı o zaman hesabından onay vermeyeceksın iade işlemini gerçekleştireceksin hadi diyelim bilmiyorsun ara gittigidiyor.com müşteri hizmetlerini ? 2 dakikada çözerler.İnternetten alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken kuralları senın ıcın ozet gecıyorum.

- internet sitesinin ismi duyulması - bilindik olması gerekir
- google.com'u acıp mesela "gittigidiyor.com sitesi nasıl" yazdıgınız zaman bır suru forumlarda aradıgınız sıte hakkında bılgı mevcuttur oradan daha once baskaları alısverıs yapıp forum gıbı sıtelerde bılgı paylasıyor sadece gıttıgıdıyor.com ıcın ornek vermıyorum.tüm siteler ıcın geçerli

Sonuç olarak gittigidiyor.com ve sahibinden.com üzerinden satın işlemi yaparken ürün geldikten sonra kontrıol edip aldıgınız urunu onaylayın.Onaylamadan adamın hesabına para geçmez ki ? :D hay allah yaw

UpOneTR

UpOneTR

Üye
850 liraya yazık

• Beğen
Tepkiler: CaglarReyiz
elmacıadam

elmacıadam

Üye
Bak şimdi güzel kardeşim sende biraz cahillik var kusuruma bakma ben her şeyimi internetten satın alan,satış yapan birisiyim.
Gittigidiyor.com'da Türkiye'nin her tarafından dükkan,kişi veya kuruluşlar ürün satabilir . O yüzden gittigidiyor.com'un suçu yok.Sen ürünü aldın dımı canım ? baktın hatalı o zaman hesabından onay vermeyeceksın iade işlemini gerçekleştireceksin hadi diyelim bilmiyorsun ara gittigidiyor.com müşteri hizmetlerini ? 2 dakikada çözerler.İnternetten alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken kuralları senın ıcın ozet gecıyorum.

- internet sitesinin ismi duyulması - bilindik olması gerekir
- google.com'u acıp mesela "gittigidiyor.com sitesi nasıl" yazdıgınız zaman bır suru forumlarda aradıgınız sıte hakkında bılgı mevcuttur oradan daha once baskaları alısverıs yapıp forum gıbı sıtelerde bılgı paylasıyor sadece gıttıgıdıyor.com ıcın ornek vermıyorum.tüm siteler ıcın geçerli

Sonuç olarak gittigidiyor.com ve sahibinden.com üzerinden satın işlemi yaparken ürün geldikten sonra kontrıol edip aldıgınız urunu onaylayın.Onaylamadan adamın hesabına para geçmez ki ? :D hay allah yaw
adam haklı beyler

dadasfatih

Üye
kardeşim bende bi ara bu pc yi düşündüm ama i5 650 nin çok kötü ve eski bir işlemci olduğunu söylediler

Üst Alt