i-Phone Sms programi ( Mesaj yazmakta sorun cekenler )

Sponsorlu Bağlantılar

Cindyrella00

Cindyrella00

Üye
    Konu Sahibi
i-Phone Sms programi ( Mesaj yazmakta sorun cekenler )
Eger mesaj yazmakta zorluk cekiyorsanız rahat mesaj yazacagınız bir program... Ozellikle Trident W-t3 icin. Ama cok sık mesajlasıyorsanız pek onermem cunku programa girip cıkmakta zorlanırsınız. Mesajınızı okuduktan sonra yanıtla tusuyla acılmıyor. Ancak mesajı okuyup javadan programa girmeniz lazım. Bunun iyi yonu ; eger uzun mesaj yazacaksanız , bu programla o mesajı hızlı yazıp gonderebilirsiniz... Insallah isinize yarar...

Dowland linki :

NOT: Programı kullanırken hangi SIM'den yollamak istediginiz secenegi cıkmıyor. Kullanmak istediginiz SIM'i secmek icin , programı kurduktan sonra SIM secimi icin ;

JAVA > iPHONESMS MİDDLET SUİTE > 5 AĞ AYARLARI yapıp ,

PROFİL MODU : KULLANICIYA ÖZEL
SİM SEÇİN : Hangi SIM'ı kullanmak istiyorsanız onu secip TAMAM diyorsunuz.

Ve programı istediginiz SIM'den kullanabileceksiniz...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Alıntıdır.

• Beğen
Tepkiler: ucx, furkantel ve mahiris

gaffurchar

gaffurchar

Üye
güzel paylaşım

altundalserdal

Üye
evet yaptım

enginburcu

Üye
bilader bu S193 e oluyor mu olursa nasıl oluyor bu dosyayı nasıl yapıyoruz ben anlamadım?

baybars42

Üye
saol:ehe

zambibwe

zambibwe

Üye
wentto f003 e olur mu acaba?

fchk

fchk

Üye
i-Phone Sms programinı yükledim ve kurdum fakat yukarda resimde verdiğiniz gibi tam ekran olmadı. ekranın sağında bir boşluk var ve dolayısıyla mesaj bölümü ve tuşlar daha küçük. nasıl tam ekran yapabilirm?

naber34

Üye
yapamazsın kardesbanadaoldu aynısı yalan bu yaa

fchk

fchk

Üye
yazdığım mesajı göderiyor o açıdan sorun yok ama yukarda cindy arkadaşın verdiği resim gibi tam ekran olmuyor

mavi_golge

Üye
evet tam ekran olmuyor yardım lütfen

metinmori

metinmori

Üye
eyvallah

zirve11

Üye
tam ekran olmuyor

handsomeguy

Üye
maalesef yazılan mesajlar karşı tarafa boş gidiyor

papatya34

Üye
arkadaşlar ben yapamadım bilenler anlatabilirmi pc ye attıktan sonra napmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim :ağlarım:

girayhan43

girayhan43

Üye
tsekkurler wt6 dada oluyormu bu

Atomant16

Üye
Teşekkürler en azından emeğine saygı değil mi?

mehmetcandurdu

Üye
Bnde Trident W-T3 var telefona kurdum fakat resimde gürüldüğü gibi tam ekran olmadı ekranın sağ bölümünde boşluk kalıyor bunu nasıl düzeltebilirim veya yenisini yapabilirseniz çok sevinirim :good: :good: