I phone 3GS JailBreak Yaparken Menüdeki herşey silindi Lütfen Yalvarıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yasin1077

Üye
    Konu Sahibi
I phone 3GS JailBreak Yaparken Menüdeki herşey silindi Lütfen Yalvarıyorum
arkadaşlar ben bu siteden jail break yapıyoum herşey güzel gidiyodu birden sonunda hata verdi yüklemenin sonunda tele baktım cydra mıdır nedir o var programı bi açtım telde nevar en yok gitti sadece şunlar kaldı

fotolar
videolar
müzik
anımsatıcılar
saat
ayar
gazete b.
youtube
sesli not
safari ve borsa ile itunes oyunlar 1-2 program duruyo appstore ve biçok şey silinmiş napıcam lütfen yardım edin Allah rızası için

- - - Eklendi - - -

Millet okuyo cevaplamyo

systemboys

systemboys

Üye
restore etmeyi denemedin mi?

Epple

Epple

Üye
Restoresiz düzelten görmedim şimdiye kadar bunu.Yedekleme almismiydin hic?

Yasin1077

Üye
    Konu Sahibi
yedekleme aldım jailbreak yaptım düzelmedi telefondan format attım oyunlar vs gitti yukarıda saydıklarım kaldı kimseyi arayamoıyorum

wade_flash.3

wade_flash.3

Üye
iPhone 3GS 8 Gb mı? Jailbreak'ta düşük hafızalarda sıkıntı oluyor. Restore edip versiyonu sıfırdan yükleyip jailbreak yapınca sıkıntı olmuyor. Ardindan iPHone uzerinee hicbir islem yapmadan jailbreak yap. Absinth 2.0.4 ile yapabilirsin. Kolay gelsin arkadasım :)

hkmtctnky

hkmtctnky

Üye
Telefon kendini safe moda alıyor shift+restore ileydi diye hatırlıyorum 5.1.1 i yeniden kur normale dönüyo benimde başıma gelmişti :)

sevda367

sevda367

Üye
aynı şekilde benim telefona da oldu mesaj ve arama işaretleri hariç yukarıda saydıkları duruyor bugün nasıl düzeltebilirim yeni aldım iphone 3gs telefonu nasıl restore edilir veya sürümü nasıl tekrar yükleyebilirim lütfen yardım edin :((

Symbianize

Symbianize

Üye
aynı şekilde benim telefona da oldu mesaj ve arama işaretleri hariç yukarıda saydıkları duruyor bugün nasıl düzeltebilirim yeni aldım iphone 3gs telefonu nasıl restore edilir veya sürümü nasıl tekrar yükleyebilirim lütfen yardım edin :((

Yardimci olabilirim ozelden mesaj atin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt