I mate k jam yardımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bullet_17

Bullet_17

Üye
    Konu Sahibi
I mate k jam yardımı
Ekranda align screen diye bir yazı ve tam ortada bir + çıkıyor ve sağa sola gidiyor ama telefon açılmıyor daha önce açılmıştı ama hatırlamıyorum nasıl yaptığımı
Bu konuda bana açıklama yapabilirseniz sevinirim..:bilmem:

hyucek

hyucek

Üye
o artiya basacaksin kalemle, dikkat et tam ortasindan bas

ozan_18

Üye
ya bendede kjam var ama cihazda align secrenı ne kadar yapsamda yapım. ekrana tıkladıgımda baska bıryer tıklanıyor. ama sorun align secrende büyük bir ihtimalle align secrenı bulmadan once cok karmasık sımdı bazı yerlerı duzgun kullanıyorum bazı yerlerınde tıkladıgımda baska bıryere tıklanıyor. problem nedendır ? cihazı 2.el aldım cıhazın eskı sahıbı windows mobile 6.1 yuklemıs sorun bundan olabılırmı ? sımdıden herkeze tesekkurler.

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
aynı sorun bendede warr açılıştaa 2 cümle yazıyoo align screen + ya basıyorum kalemle saatlerce denememe ragmen olmuyoo kowalayıp duruyorum o kadar yardımcı olun lütfenn cihaz yeni geldi elimee hic kullanamadım daha

sabry09

sabry09

Üye
arkadaslar benimkindede aynı sorun vardı.yapamadım o işlemi gecmeden kullanamıyorsun pda yi.e bay dan dokunmatği var onun onu alın bilen birine taktırın.benim gibi sıradan tel tamırcısıne gitmeyin yani.ben kendim degiştirdim en sonunda ama bayagı zorladı cok hassas işler bence.kolay gelsin.ya da cokmus bi tane bulun bordu degiştirin:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...