İ.B.B 0-3 Gs :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
İ.B.B 0-3 Gs :)
STAT: Atatürk Olimpiyat
HAKEM: Selçuk Dereli
İSTANBUL B. BELEDİYE: Hasagiç, Erman, Ekrem, Mert, Cesario, Tjikuzu, Kerim, Volkan, Efe, İbrahim Akın, Necati
GALATASARAY: Aykut, Sabri, Emre, Servet, Hakan Balta, Barış, Ayhan, Lincoln, Mehmet Topal, Arda, Ümit

Hakem Selçuk Dereli maçın başlama düdüğünü çaldı ve maça İstanbul Büyükşehir Belediye başladı.
1. Dakika: Galatasaray taraftarının takımına büyük bir desteği var.
3. Dakika: Galatasaray aradığı golü erken buldu. Lincoln sağ kanatta rakibine baskı yaparak kazandığı topu ceza sahasına ortaladı. Topu uzaklaştırmak isteyen Kerim, topu kendi ağlarına yolladı.
8. Dakika: Galatasaray maça çok hızlı başladı. Sarı kırmızılılar orta alanda rakibine pas yapma imkanı vermiyor. Lincoln oldukça etkili gözüküyor.
11. Dakika: Sol çaprazda topla buluşan Ümit Karan ceza sahası içine girdi, Kerim'in müdahelesiyle yerde kalan Ümit, penaltı bekledi fakat hakem Selçuk Dereli pozisyonda devam kararı verdi.
16. Dakika: İstanbul BŞB ilk kez etkili geldi. Kerim'in yaptığı orta kaleci Aykut'ta kaldı.
18. Dakika: Arda sağ çaprazdan içeri girdi. Orta yapmak isterken, araya İstanbul BŞB'li defans oyuncuları girdi.
20. Dakika: Arda bu kez sağ çaprazdan son çizgiye kadar indi. Yaptığı orta defansa çarpıp kornere gitti.
24. Dakika: Maçta bu dakikalarda tempo düştü. İki takımda çok pas hatası yapıyor.
30. Dakika: Sol taraftan Hakan Balta'nın yaptığı ortada, Ümit Karan topun gelişine vurdu. Top farklı şekilde auta çıktı.
35. Dakika: Lincoln'ün topuk pasında topla buluşan Ümit Karan, ceza sahası dışından sert vurdu. Top üstten dışarı gitti.
40. Dakika: Lincoln sağ çaprazdan içeri doğru ortaladı, Ümit Karan'ın vuruşunda top dışarı çıktı.
43. Dakika: İlhan'ın uzun pasında İbrahim Akın, defansın arkasına sızdı, fakat pozisyonu sezen Aykut topa sahip oldu.
45. Dakika: 4.Hakem 1 dakika uzatma gösterdi.
Ve Selçuk Dereli maçın ilk yarısını bitiren düdüğü çaldı.
İkinci yarının ilk düdüğü geldi ve Galatasaray oyuna başladı!
46. Dakika: İstabul BŞB sağ çaprazdn bir serbest vuruş kazandı. İbrahim Akın'ın yaptığı ortada Servet topu uzaklaştırdı.
49. Dakika: Galatasaray Arda ile tehlikeli geldi. Sol çaprazdan ceza sahasına giren Arda'nın ortasında top defans oyuncularında kaldı.
51. Dakika: Galatasaray'da Ümit Karan kendini yerde buldu. Yıldız oyuncu oynayamayacağını belirtti. Yıldız oyuncunun yerine Hakan Şükür oyuna girdi.
55. Dakika: Taç atışı sonrasında Hakan Şükür'ün indirdiği topta, Barış sağ çaprazdan sert vurdu top dışarı çıktı.
57. Dakika: İstanbul Büyükşehir Belediye, Erman'la gole yaklaştı. Bu oyuncunun ceza sahası dışından vuruşunda top yandan dışarı çıktı.
58. Dakika: Galatasaray çok tehlikeli geldi. Arda'nın güzel pasında ceza sahasında topla buluşan Lincoln, ayağının içiyle vurdu top üstten dışarı çıktı.
60. Dakika: İstanbul Büyükşehir Belediye'de 2 oyuncu değişikliği birden yapıldı. İbrahim Akın'la, Necati oyundan alındı.
61. Dakika: Galatasaray Lincoln'le golü buldu. Sarı kırmızılılarda, Hakan'ın topukla verdiği pasta topla buluşan Lincoln topu ağlara yolladı. 0-2
62. Dakika: İstanbul Büyükşehir Belediye 3. ve son oyuncu değişikliğini yaptı. Oyundan İlhan alınırken, Aydın maça dahil oldu.
65. Dakika: Galatasaray'da Hakan Şükür sarı kart gördü.
66. Dakika: Lincoln'ün nefis ara pasında topla buluşan Hakan Şükür'ün vuruşunda top kaleci Hasegiç'te kaldı.
68 .Dakika: İstanbul BŞB ilk defa etkili geldi. Aydın sağ kanattan içeri girdi, yaptığı ortada top dışarı çıktı.
70. Dakika: Galatasaray'da Barış, İstanbul BŞB'de Cesario sarı kart gördü.
71. Dakika: İstanbul Belediye Aydın'la gole yaklaştı. Genç oyuncunun vuruşunda Aykut topu çeldi.
72. Dakika: Galatasaray'da Ayhan oyundan alınırken, Mehmet Güven oyuna girdi.
76. Dakika: İstanbul Büyükşehir Belediye kaptanı Efe, Lincoln'e yaptığı sert hareketten sonra sarı kart gördü.
80. Dakika: İstanbul Büyükşehir Belediye sağ taraftan bir serbest vuruş kazandı. Kullanılan serbest vuruşta, Servet topu uzaklaştırdı.
85. Dakika: Galatasaray'da Lincoln oyundan çıkarken, Volkan Yaman oyuna girdi.
89. Dakika: Galatasaray'da Hakan Balta sarı kart gördü.
Maçta 3 dakika uzatma oynanacak
91. Dakika: Arda'nın ceza sahasının içine attığı pasta topla buluşan Hakan Şükür, düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi. 0-3
Selçuk Dereli maçın son düdüğünü çalıyor.

1980ece

1980ece

Üye
sırada fener var

Yasminozz

Yasminozz

Üye
emin adımlarla ilerliyoruz şampiyonluğa doğru....hadi bakalım hayırlısı.... :)

arslansem

arslansem

Üye
Feldkamp gitti gideli ligde 3'te 3 yaptık
Hocanız bile yok diyenlere tokat gibi cevap....Gerek yokkkk!!! :)
Lincoln Feldkamp gittikten sonra şampiyonluk sözü vermişti,Schalke'de ki gerçek kimliğini gösteriyor bikaç maçtır.Ve özellikle bugün müthiş oynadı.
Feldkamp gitti gideli en büyük silahımız pres...Rakibi oynatmıyoruz,bugün belediye kaleye sadece ve sadece 80 küsürüncü dakikalarda 1 şut atabildi
Sırada fenerbahçe var...Gelin bakalım :oke:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
Feldkamp gitti gideli ligde 3'te 3 yaptık
Hocanız bile yok diyenlere tokat gibi cevap....Gerek yokkkk!!! :)
Lincoln Feldkamp gittikten sonra şampiyonluk sözü vermişti,Schalke'de ki gerçek kimliğini gösteriyor bikaç maçtır.Ve özellikle bugün müthiş oynadı.
Feldkamp gitti gideli en büyük silahımız pres...Rakibi oynatmıyoruz,bugün belediye kaleye sadece ve sadece 80 küsürüncü dakikalarda 1 şut atabildi
Sırada fenerbahçe var...Gelin bakalım :oke:
cok guzel konusmaydı Tebrıkler kardesım

ouSahin

ouSahin

Üye
Lincoln Feldkamp gittikten sonra şampiyonluk sözü vermişti,Schalke'de ki gerçek kimliğini gösteriyor bikaç maçtır. [/quote]

bu sözüne katılmıyorum maçı nerenle izledin bilmiyorum ama ben Lincoln ü hiç ayakta görmedim nedense hep yerdeydi...Lincoln geldiginden beri fazla birşey gösteremedi..

gerek hoca olsun gerek sakatlıklar olsun oyuncuyu fazla etkiledi...ama Lincoln bu maçta iyi oynamadı

ya fırsat vermedi rakip takım oyuncusu yada becerisizlikten..:)

_KadirşinaS_

Üye
Fener maçında bu cimbomun işi çok zor. Bi 6 daha yemeyiz inşallah.

yasirarslan

yasirarslan

Üye
iyi olmamış yaaaa

kurt bey

kurt bey

Üye
sözde Süper yıldızların takımı fenerin alt edemediği takımı 3-0 gibi net bi skorla ve güzel bir futbolla rahat geçtik. Sırada kanaryalar var. Alisamiyende kafesler hazır :oke:

1980ece

1980ece

Üye
:yuru
sözde Süper yıldızların takımı fenerin alt edemediği takımı 3-0 gibi net bi skorla ve güzel bir futbolla rahat geçtik. Sırada kanaryalar var. Alisamiyende kafesler hazır :oke:
:ehe:ehe:ehekafesleri iyice açalım kanaryaları doldurmak için:ehe:ehe:ehe

ukalgs

ukalgs

Üye
emin adımlarla 20.45 e yaklaşıyoruz

arslansem

arslansem

Üye
Lincoln Feldkamp gittikten sonra şampiyonluk sözü vermişti,Schalke'de ki gerçek kimliğini gösteriyor bikaç maçtır. [/quote]

bu sözüne katılmıyorum maçı nerenle izledin bilmiyorum ama ben Lincoln ü hiç ayakta görmedim nedense hep yerdeydi...Lincoln geldiginden beri fazla birşey gösteremedi..

gerek hoca olsun gerek sakatlıklar olsun oyuncuyu fazla etkiledi...ama Lincoln bu maçta iyi oynamadı

ya fırsat vermedi rakip takım oyuncusu yada becerisizlikten..:)
Terbiyeni takın delikanlı!!
Maç ertesindeki gazetelerde maçın adamı Lincoln'dü...İzleyebildiğim yorumculardan Rıdvan Dilmen Ömer Üründül Mehmet Demirkol Lincoln kendine geldi dedi
1gol 1 asist yaptı
Maç anlayışın farklıysa bulaşma buraya...Kendi takımına yorum yap sadece olur?:oke:

ouSahin

ouSahin

Üye
Terbiyeni takın delikanlı!!
Maç ertesindeki gazetelerde maçın adamı Lincoln'dü...İzleyebildiğim yorumculardan Rıdvan Dilmen Ömer Üründül Mehmet Demirkol Lincoln kendine geldi dedi
1gol 1 asist yaptı
Maç anlayışın farklıysa bulaşma buraya...Kendi takımına yorum yap sadece olur?:oke:

tmm abi emrin olur takınırım terbiyemi.. töbe ya

ben gördügümü söledim :) bende izledim sipiker bile dedi Lincoln hep yerde... ya İstedigini yapamıyor Yada Rakip Takım oyuncuları ona izin vermiyor..

Öyle Bir oyuncu benim gözümde tecrübeli ama Galatasarayda o tecrübeyi gösteremeyen bir oyuncu olarak kaldı...Çnkü o adamın kafasında oyuncu yok Galatasarayda:)

bu arada sen Fenerbahçe için yorum yaptıgında kimse ses çıkarmıyor;) oke?

arslansem

arslansem

Üye
Adama kasti faul yaparlarsa yerden kalkamaz,fizik olarak yetersiz bi oyuncu,teknik bi insanın sert şut çekmesini,hızlı koşmasını bekleyemezsiniz :oke:
Ayrıca fenerbahçenin maçlarına hiç yorum yapmadım oğuz:oke:

ouSahin

ouSahin

Üye
Adama kasti faul yaparlarsa yerden kalkamaz,fizik olarak yetersiz bi oyuncu,teknik bi insanın sert şut çekmesini,hızlı koşmasını bekleyemezsiniz :oke:
Ayrıca fenerbahçenin maçlarına hiç yorum yapmadım oğuz:oke:

dostum ben Lincoln ü kötümsüyecek birşey demiyorum yorumlarıma bakarsan...Sadece Maç başından beri yerde gördüm adamı diyorum..İyi oynamadı benim görüşümce bu kadar büyütmesek Lincoln ü

Kötü oyuncu demiyorum...Geldiginden beri birşey yapamadı bu oyuncu İstanbul maçındada attı golünü bu onun iyi oynadıgı anlamına gelmiyor benim için:)

XMEN_43

XMEN_43

Üye
:)rütbenizi iyi bilin 6-0ı unutmayın?:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt