Hz. Muhammed (S.A.V)'le Kendini Bir Tuttu

 • 26 Eylül 2012
 • 419 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  ABD Başkanı Obama, BM'de yaptığı konuşmada 11 Eylül'de İstanbul'da şehit edilen polisi andı. İşin magazinine meraklı medyamız, bu durumu ön plana çıkartarak 'şirin Obama' güzellemesi yaptı. Böylece her zaman olduğu gibi asıl detayı da gözden kaçırttı.

  Obama, peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'e hakaret eden film için 'ifade özgürlüğü' dedi. Bununla da yetinmedi, haddisizliğin zirvesinde bir açıklamada bulundu.

  Hz. Muhammed (S.A.V)'e yönelik hakaretten Müslümanların neden rencide olduğunu anlayamayan bir adamdan daha fazlası da zaten beklenmez.... Ancak biz görmeyen gözlere, görmek istemeyenlere bir kez daha hatırlatmak için; bir kaç satır söz etmeyi üzerimize borç bildik...

  Bu kadar duyarsızlığın had safhaya çıktığı bir dönemde 'Obama güzellemesi' yapacağız diye; ABD'nin çirkin yüzünü her daim gizlemeyi kendine görev bellemiş olanlara meydanı hepten bırakmayı doğru bulmadığımız için, görmezden gelmedik-gelmeyeceğiz....

  Ne kadar gizlerseniz gizleyin, bilin ki; birileri görüyor, vatandaşı uyarmak için de ellerinden geleni yapıyor... Lafı daha fazla uzatmadan gelelim konunun özüne...

  ABD Başkanı Obama BM'de yaptığı konuşmada, Hz. Muhammed (S.A.V)'e hakaret eden filmle Amerikan hükümetinin bir alâkası olmadığını belirtti. "Müslümanların neden rencide olduğunu anlıyorum" diyen Obama, bu Müslümanlar arasında çok sayıda Amerikalının da olduğunu söyledi.

  ABD'de yayınlanan İslam karşıtı "Müslümanların Masumiyeti" filmini eleştiren (ajansların yalancısıyız!) Obama, ifade özgürlüğünü savundukları için bu filmi yasaklayamayacaklarını ifade etti.

  Bununla da yetinmeyen ABD Başkanı, kendini peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'le de bir tutan küstahlığa imza attı. Nasıl mı?

  Bu ifade noktası virgülüne kadar kendilerine ait... "Her gün bana da hakaret ediyorlar. Ancak tam da ifade özgürlüğünü savunduğumuz ve sahip çıktığımız için bir şey yapamıyoruz."

  Doğru okudunuz, doğru duydunuz; her gün ona da hakaret ediyorlarmış!!! Böyle bir küstahlığın karşısında, daha fazla bir söze gerek var mı?

  Anlamaz, anlayamaz.... Zorlamayın boşa...

  Kaynak: İsmailGıyasoğlu/Haber365Analiz
   


  Yazan: Rambo_FT
 2. Küstah herif...

  Gerçi küstah sadece Amerika'da değil
  Türkiye'de de Mazlum Çimen isimli bir geri zekalının söylediği ve benim saf müslümanımında dinlediği türkünün sözlerinden bir bölüm

  öyle hüküm buyurmuşlar tanrılar divanında.

  ha ben sana yollanmışım, ha muhammed miraca


  Buyrun yorum sizin...
   
 3. keşke bugün silahlı eğitimli müslüman bir örgüt üyesi olsaydım..
   
 4. dünyayı mı katledecektin??otur ve dinini öğren,gereklerini yap.Allah sana ne emrediyorsa onu yap
   
  Rambo_FT bunu beğendi.
 5. Allah belalarını versin :off:

  :alkis Kaçıncı alkışım bilmiyorum ama doğru sözler çok yakışıyor sana :ok2:
   
 6. Bir müslüman, savaşı ilk önce nefsi ile yapacak ve kendini tam bir müslüman olarak yetiştirecek ve bu iman ondan çocuklarına ve eşine yani Ailesine sirayet edecek.

  Ailesindeki değişim sokağına, sokağından mahallesine, mahallesinden de belki şehrine yansıyacak...

  Bu şekilde belki dünya kurtulacak...

  Ama maalesef daha doğru dürüst dinini bilmeyen bizler birilerinin gazına gelip düyayı kurtarmaya çalışıyoruz.

  Rabb'im hepimize hidayet ve basiret versin...
   
  Rambo_FT bunu beğendi.
 7. :ağlarım: +1 Amin!
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/02/2019 - 11:11