huwai p20 lite rocket frenzy oyunu çalışmıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
huwai p20 lite rocket frenzy oyunu çalışmıyor ?
rocket frenzy oyununu google playden yüklüyorum çalışmıyor abiler siz paylaşırsanız çok mutlu olurum huwai p20 lite için 9.1 version için

Son düzenleme:

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Google Play'den yüklediğin oyun çalışmıyorsa, birinin verdiği apk nasıl çalışacak ki.
Hiç olmadı dan bul.

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
eski sürüm oyun olduğu için çalışmıyormuş yeni sürümün çıkmasını bekliycem sanırım abi

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
ya benim anlamadım bütün oyunları çalıştırıyorda o oyunu neden açılmıyor açılıp kapanıyor abi

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
huwaei p20 lita son güncellemede rocket frenzy oyunu baska çalışmayan arkadaşllar yazsın merak ediyorum telefonumu değişticem yoksa bi tek bendemi çalışmıyor arkadaşlar sizdede çalışmıyormu yoksa apk dosyasımı bozuk play stor de bazı arkadaşlar bozuk dosya diye yazmışlar nasıl düzeltilir

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
huwaei p20 lita son güncellemede rocket frenzy oyunu baska çalışmayan arkadaşllar yazsın merak ediyorum telefonumu değişticem yoksa bi tek bendemi çalışmıyor arkadaşlar sizdede çalışmıyormu yoksa apk dosyasımı bozuk play stor de bazı arkadaşlar bozuk dosya diye yazmışlar nasıl düzeltilir
Eski oyunların çalışması için oyunların yeniden düzenlenmesi gerekiyor. Telefonla alakalı bir durum yok. Mesela eski Gameloft oyunlarının güncel android telefonlarda oynanması için düzenlenmiş dosyalarının olduğu bir site var. Oradan 10 senelik oyunları güncel telefonlarda calistirabiliyorsun.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

Üst Alt