huwaei p20 lite gün ay yıl sayı ile gösterme ?

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
agustos ayını nasıl sayı ile gösterir örnek 7 ağustos salı diyor telefon ağustos aynı 8 olarak nasıl yapılır
 

Fatih BaKeR

Üye
Durum çubuğundan bahsediyorsanız Flat style bar indicators modülü hariç bunu yapan bilmiyorum. Sizin telefonda calisir mi veya ugrasir misiniz bilmem. Kilit ekranıysa kilit ekranı uygulamasıyla olur herhalde.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt