Hutchinson, Beşiktaş Dergisi'ne Konuştu

Sponsorlu Bağlantılar

scarface006

scarface006

Üye
    Konu Sahibi
Hutchinson, Beşiktaş Dergisi'ne Konuştu
Geldiği günden bu yana ortaya koyduğu mücadeleci futbolla takıma çok faydalı olan tecrübeli oyuncu, sahanın her bölgesinde görev yapabileceğinin altını çizdi. Kariyerinin başından beri birçok farklı pozisyonda oynadığını söyleyen Atiba, “Sol bekte oynamayalı uzun süre olmuştu ama takım için gerekiyordu. Tekrar böyle bir ihtiyaç olursa, sol bekte, sağ bekte, hatta stoperde bile oynarım. Şimdiye kadar gittiğim her yerde beni isteyen hocalarla çalıştım. Bu konuda şanslıyım. Ama bu durum bir yandan da beklentileri yükseltiyor. Benim de yapmam gereken taraftarların isteklerine karşılık verebilmek. Şampiyonluk kelimesini kullanmak için erken. Bunun için öncelikle doğru grubun denk gelmesi gerekiyor. Yani kaliteli oyuncuların frekansların tutması ve herkesin aynı kafada olması lazım. Devamlılığı korumak da önemli. Aksi takdirde sezon içinde çok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Trinidad’a gittiğim zaman oradaki yaşam tarzını görünce elimdekinin değerini daha iyi anlıyorum. Herkesin elinde şu an elimde bulunan imkan olmadığını idrak ediyorum. Bu durum insanı daha mütevazı kılıyor” diye konuştu.