Hülya Avşar'ın Programını Kim Kesti ? ---- İşte Şok Gerçek !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Geçen akşam Yaşar Nuri Öztürk, Hülya Avşar'ın sunduğu programı terketti
ve
hemen ardından da yayın kesildi.


Peki nasıl ve kim tarafından?


Yaşar Nuri Öztürk'ün stüdyoyu terketmesinden bir süre sonra Hülya Avşar Soruyor programının yayını kesilmişti.

Bir iddiaya göre o sırada rejiye Ciner Medya Grup Başkanı Kenan Tekdağ girdi ve yayını bizzat kendi kesti. Hem de Avşar'a hiçbir uyarıda bulunmadan. Bu tür durumlarda sunucuya önceden uyarı verilir ve çare olarak sunucu reklama pas atması konusunda uyarılır. Ancak Avşar'a bu da yapılmadığı iddia ediliyor. Peki bu durumda Avşar Habertürk'te programa devam edecek mi? En önemli soru ise iddia edildiği gibi Kenan Tekdağ neden direkt kendi müdahale etti?


Yaşar Nuri Öztürk ile Hülya Avşar arasında geçen akşam Habertürk TV'de şu diyaloglar yaşanmış ve ardından Öztürk programı terketmişti:

"Yaşar Nuri Öztürk, Hülya Avşar'ı uyararak "Yine aynı şeyi yapıyorsunuz. Lütfen yapmayın. Burada beni kullanarak, AKP'ye yağcılık yapmayın" dedi. Hülya Avşar konuğuna "Hayır alakası yok" dese de Yaşar Nuri Öztürk, "Hayır alakası var, yapmayın" dedi. Avşar direterek "Kim güçlü? Meclisten kim çıkacak, Tayyip Erdoğan'dan sonra iktidar olarak" sözleriyle ısrarını sürdürdü. Bu sırada Yaşar Nuri Öztürk, "Siz Tayyip Erdoğan'ı konuşun, ben gidiyorum. Siz konuşun.." dedi ve Hülya Avşar'ın itirazlarına rağmen ayağa kalkarak stüdyoyu terketti.


Ne yapacağını bilemeyen Hülya Avşar, "Aşkolsun diyerek" elini yüzüne götürdü ve "Hep bana bunu yapıyorlar. Ben halbuki Tayyip Bey'i konuştuğumdan değil. Hay Allahım ya Rabbim" dedi.

" Bu olayın ardından Hülya Avşar'ın yüzü gerginleşmiş ve gözleri dolmuştu. Bu esnada Kamer Genç konuşmaya devam etti. Ancak Yaşar Nuri Öztürk'ün programı terketmesinden bir süre sonra program aniden kesilerek reklama gidilmişti. Daha sonra ise haber bülteni ekrana getirilmişti.
.
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Iyi yapmış ... Nefret ettiğim bir insan şu hülya avşar ...
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Iyi yapmış ... Nefret ettiğim bir insan şu hülya avşar ...

Kendisini ön plana çıkartabilmek için bir siyaset kalmıştı onada bulaştı.Biraz bakmıştım programa.Yaşar nuri hocaya senin siyasette ne işin var gibisinden laflar mırıldanıyordu.Suç Hülya Avşar da değil onu oraya çıkartanda
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Herkes bildiği işi yapmalı,bu kadın her işe saldırıyor ya(gerçi yaşar hocada aynı)
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ikisi de birbirinden beter ... Ne futbol ne siyaset ne de bu programlar ... Hiçbirini umursamıyorum artık ... Yesinler birbirlerini ...
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Türkiye nin başını yemesinlerde ne yaparlarsa yaprınlar artis şovmen Hülya avşar:@
 
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Nereden para kazanacaklarını şaşırmışlar....Tiksiniyorum....
 
byilmazZ

byilmazZ

Üye
zaten böyle paradan hayır gelmezki
 

passiv€ aggressiv€

Üye
yazık ya... harbiden de nerden para kazanacaklarını şaşırmışlar...
 
EroL

EroL

Emekli Yönetici
hülya avşarmı ?
bu bayan şarkıcımı, spikermi, oyuncumu, sporcumu, ne iş yaptıgı belli degil. chakinin gelini
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
sonuna siyasetide ekle.Zorla kendisinden nefret ettiriyor fırsatçı
 
Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
o yaşar nuriye acayip uyuz oluyorum tam bi mal
 
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
bende sevmiyorum gündemde kalmak için elinden geleni yapıyor
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt