Huawei P20 Lite Stock ROM Yukleme Sorunu DLOAD

ZhorlDaman

Üye
    Konu Sahibi
Selamün aleyküm , telefon açılırken önce Google yazısı sonra erecovery kısmı geliyor sanırım yazılımı silinmis fact.res yapıyorum olmuyor orada wifi bağlanarak yazılımı indirmeyi deniyorum ama hata veriyor.

Dload yöntemiyle SD karta yazılımı atıyorum ses açma kapama power ile aciyorum yükleme kisminda yine hata veriyor üstüne birde cihazın bootloader i kilitli PC den de yapamıyorum.

Buna nasıl birşey yapabiliriz yardımcı olabilecek var mı gözlerim aktı arastirmaktan

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu konuda biraz araştırma yaptım sizin gibi ve bootloader kilidini açmak için huawei account ile giriş yapmak gerekiyormuş ama anladığım kadarıyla artık o kodu vermiyor huawei. Sizin yapabileceğiniz bir şey olduğunu sanmıyorum eğer büyükşehirlerde oturuyorsanız telefon servislerini dolaşmanız gerekecektir.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt