Haber Huawei P10 render görseller ve teknik özellikler ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Huawei P10 render görseller ve teknik özellikler ortaya çıktı
Huawei P10'a ait olduğu iddia edilen render görseller ortaya çıktı. Cihaz bu tasarım ile gelebilir.

Geçtiğimiz sene satışlarını önemli ölçüde arttıran ve oldukça başarılı bir finansal yıl geçiren Huawei, bu sene için de kolları çoktan sıvamış durumda. Firma hem kendi ismi ile hem de ilgi gören alt markası Honor üzerinden yeni modeller sunmaya devam edecek.

CES 2017'yi geride bıraktık ve önümüzde de MWC 2017 var. Bu etkinlik Şubat ayı sonunda İspanya'nın Barcelona şehrinde düzenlenecek ve özellikle de akıllı telefon pazarının önemli modellerinin tanıtılmasın ev sahipliği yapacak.

Huawei'nin de sunacağı modeller arasında P10 amiral gemisi yer alıyor. Bu cihazın ayrıca Huawei P10 Plus, P10 Lite gibi versiyonlar da gelebilir. Henüz firma bu akıllı telefonu ne zaman duyuracağına dair bilgi paylaşmazken, geçtiğimiz senelere bakarak Nisan ayı ağılık kazanıyor. İddialar da Mart ya da Nisan ayında tanıtılabileceği şeklinde.

Cihaz hakkında bilgiler gelmeye devam ederken, şimdi de Huawei P10'a ait olduğu iddia edilen render görseller ortaya çıktı. Baktığımızda cihazın önünde kavisli ekran, fiziksel Home butonu yer alıyor. Ayrıca arkada da çift kamera bulunurken, parmak izi tarayıcısı da arkada yer almakta.

Teknik özelliklere gelecek olursak eğer, Huawei P10'un 5.5" büyüklüğünde ve 2560x1440 piksel Quad HD çözünürlüğünde dokunmatik ekran içereceği kaydediliyor. Cihazın yonga seti ise 2.3Ghz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemci ve ARM Mali-G71 grafik işlemci içeren HiSilicon Kirin 960 olacak. Ayrıca akıllı telefonda 6GB sistem belleği ve 256GB'a kadar dahili veri kapasitesine yer verilecek.

Metal kasa içerecek olan akıllı telefon Android Nougat ile sunulacak.
Huawei P10 render görseller ve teknik özellikler ortaya çıktı

• Beğen
Tepkiler: _ardaa ve Esendağlı

_ardaa

_ardaa

Üye
Haber için sağol ama hep aynı şeyler octa core işlemci 64 bit bilmem kaç ghz, 8gb ram, ekranda parmak izi okuyucu ve dünya para, sanki nasa'da ki elemanlara cihaz yapıyorlar, normal bir kullanıcı için çok gereksiz bence şuan ki işletim sistemine göre, yapılabilecekler ve buna yeterli gelecek donanım belli, daha üstü göz boyama bence, işletim sistemi halen 32bit ve sınırlı erişimli.

Batarya israfından başka bir şey değil, böyle yüksek donanıma sahip olup da şarjı 3 gün giden var mı? 3'ü geçtim normal kullanımla 2 günü gören var mı?

Koy şöyle dslr'a yakın lens ve donanım birde ona uygun render yapabilecek güzel bir gpu, güzel güzel foto çekelim, süper ay çıkıyor cepte 16mp kamera çekiyorsun sonra da fındık kadar bir ay gözüküyor :bangin:

Bunlar benim şahsi görüşlerim katılmayanlar olabilir bir şey diyemem, ama uzun lafın kısası gerek yok bence öyle astronomik rakamlar ödemeye.

• Beğen
Tepkiler: The Pancar, Buğra ve seco_can_can
seco_can_can

seco_can_can

Üye
aynen öyle özellikle büyük firmalar abartıyor 3500 tl veriyoruz cihaza yaptığımız şey facebook instagram süper mario şeker :D
3 gb ramin suyu çıktı artık 6-8 oldu ne gerek var ki ?

• Beğen
Tepkiler: _ardaa
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ben her zaman diyorum artık iş donanım yarışına döndü :ehe
yazılım ve pil kısmında gelişme yok

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can ve _ardaa
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Nokia inşallah bklenen çıkışı yaparda herşeyin donanım olmadığını gösterir :D

• Beğen
Tepkiler: _ardaa
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
aynen öyle özellikle büyük firmalar abartıyor 3500 tl veriyoruz cihaza yaptığımız şey facebook instagram süper mario şeker :D
3 gb ramin suyu çıktı artık 6-8 oldu ne gerek var ki ?
birader face insta takılıyorsan neden sd 8xx serisine para veriyorsun :D
bu tıpkı gaming laptop alıp onda nette gezmek gibi :D ihtiyacın ne ise ona göre al cihazı
ama ram abartı değil orta seviyede de 3-4 gb olması lazım bu uygulamalar biraz maymun iştahlı oyunlardan beter ram tüketiyorlar
Nokia inşallah bklenen çıkışı yaparda herşeyin donanım olmadığını gösterir :D
gösterdi zaten

hep derim facebook instagramda takılıp pek telefonu yormuyorsan 1400 altı sana göre ha biraz oyun oynarım oynamasam bile uzun süre iyi performans isterim diyorsan 1400 üstü sd 6xx serisi işlemcili modellere bakacan
ben oyun oynarım emulator kurarım telefona gamepad takarım face de neymiş diyorsan (mesela ben :D) sd8xx serisi olmalı
rame gelince girişte 3 ortada 4 üst modelde de 4-6 uygun olur
arayüz ağırsa 6 olması lazım hafifse yada telefonu çok uzun süre kullanmayacaksan 6 olması daha mantıklı depolamaya gelince en az 32 gb olmalı 64 ise çok daha mantıklı (nokia 64le açtı tezgahı :D ) üst modelde 128 yeterli olur herhalde

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
seco_can_can

seco_can_can

Üye
birader face insta takılıyorsan neden sd 8xx serisine para veriyorsun :D
bu tıpkı gaming laptop alıp onda nette gezmek gibi :D ihtiyacın ne ise ona göre al cihazı
ama ram abartı değil orta seviyede de 3-4 gb olması lazım bu uygulamalar biraz maymun iştahlı oyunlardan beter ram tüketiyorlar

gösterdi zaten

hep derim facebook instagramda takılıp pek telefonu yormuyorsan 1400 altı sana göre ha biraz oyun oynarım oynamasam bile uzun süre iyi performans isterim diyorsan 1400 üstü sd 6xx serisi işlemcili modellere bakacan
ben oyun oynarım emulator kurarım telefona gamepad takarım face de neymiş diyorsan (mesela ben :D) sd8xx serisi olmalı
rame gelince girişte 3 ortada 4 üst modelde de 4-6 uygun olur
arayüz ağırsa 6 olması lazım hafifse yada telefonu çok uzun süre kullanmayacaksan 6 olması daha mantıklı depolamaya gelince en az 32 gb olmalı 64 ise çok daha mantıklı (nokia 64le açtı tezgahı :D ) üst modelde 128 yeterli olur herhalde
dostum yazdıklarımı kendim yapıyorum demedim ki öyle cihazım yok zaten :D gördüğümü söylüyorum ben :D

Üst Alt