Haber Huawei, IFA 2016'da iki yeni akıllı telefonunu gün yüzüne çıkartacak

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Huawei, bir kaç gün sonra IFA 2016'da yeni bazı akıllı telefon modellerini duyurmaya hazırlanıyor. Almanya'nın Berlin şehrinde 1 Eylül tarihinde bir etkinlik düzenleyecek olan firma, yeni duyurular yapma hazırlıkları içerisinde.Daha önce tahminler Huawei'nin Eylül etkinliğinde yeni Mate 9 akıllısını sunabileceği şeklindeydi. Bu cihaz geçtiğimiz sene Aralık ayında Kirin 950 yonga seti ile gelen Hauwei Mate 8'in halefi olacak. AncakHuawei'nin üst düzey yöneticisi üzerinden gelen bilgi, firmanın bu cihazını yakın zamanda sunmayacağı yönünde.

Diğer taraftan bir süredir Huawei'nin yeni Nova akıllı telefon sunacağı kaydediliyor. Özellikle kadın kullanıcıları hedefleyecek olan Huawei Nova'nın 1 Eylül tarihindeki etkinlikte tanıtılma ihtimali bulunmakta.

Huawei Device CEO'su Richard Yu, bazı teaser görseller paylaştı. Bu yeni teaser görseller de iki yeni akıllı telefonun çok detaylı olmayan görüntüleri bulunurken, cihazların farklı kamera tasarımları ile geldiği görülebiliyor.Her iki akıllı telefon da metal çerçeve yapısına sahip olacağını söyleyebiliriz. Yuvarlak tasarıma sahip kamera içeren model büyük ihtimalle cam arka yüzey ile gelebilir ve diğer modelin ise metal arka yüzey ile karşımıza gelmesi büyük ihtimal.

Henüz bu cihazların hangi isimlerle sunulacağına dair bilgi bulunmazken, tüm detayların 1 Eylül tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte gün yüzüne çıkması bekleniyor
Huawei, IFA 2016'da iki yeni akıllı telefonunu gün yüzüne çıkartacak
 
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
İlk resimden anladığıma göre edge ekrana yer verecekler.
 
chita_man

chita_man

Üye
Huvei ne zaman şu sanal tuştan vaz geçecek bekliyoruz

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt