Huaweı ıdeos x5

Sponsorlu Bağlantılar

erol6513

Üye
    Konu Sahibi
Huaweı ıdeos x5
Cihazın bir yıldan az garantisi
kalmıştır ama cihazın teknik veya
donanımsal bir sorunu
yoktur.Cihazın kutusu, şarj aleti,
kulaklığı ve faturası dahil olmak
üzere bütün aksesuarları tamdır
cihazın yanında 3 tane kılıf
verilicektir ve ayrıca 1 tane
üzerinde olmakla beraber 4 tane
de mat ekran koruyucu
verilicektir.
Cihazı Ankara ve Eskişehir de
elden satabilirim diğer il ve
ilçelere ptt kapıda ödemeyle
yollayabilirim.
Cihazı satma nedenim model
yükseltmektir
Mantıklı takaslar değerlendirilir
Numaram:0507 856 9555 avea
Fiyat:250 (Kargo parasını alıcının
karşılamasıyla)

messevim

messevim

Üye
www.maxicep.com/cep-telefonu-ve-aksesuar-ilanlari/temiz-kutulu-garantili-aksesuarli-siyah-nokia-n8-804888.html#post6141261

takas ?

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye

Takas?

messevim

messevim

Üye
eğer karar verirsek bir şekil'de halledebiliriz. Mesela ptt ye aynı anda veririz bize verilen takip numaralarını da birbirimize verip kargo nun gidip gitmediği konusun'dan emin olabiliriz. Veya başka bir fikri olan arkadaşımız varsa o fikri değerlendirebiliriz.

erol6513

Üye
    Konu Sahibi
eğer karar verirsek bir şekil'de halledebiliriz. Mesela ptt ye aynı anda veririz bize verilen takip numaralarını da birbirimize verip kargo nun gidip gitmediği konusun'dan emin olabiliriz. Veya başka bir fikri olan arkadaşımız varsa o fikri değerlendirebiliriz.

hocam ben kargo ısıne gelemem

esmeerr

esmeerr

Üye
get ilan acma imkaniniz varmi

esmeerr

esmeerr

Üye
haklisin ama bir kere kapida odeme aldim adam bos kutu gondermis 300 tl bosa gitti hicbir kargo sirketi parayi vermeden kutuyu actirmiyor

erol6513

Üye
    Konu Sahibi
haklisin ama bir kere kapida odeme aldim adam bos kutu gondermis 300 tl bosa gitti hicbir kargo sirketi parayi vermeden kutuyu actirmiyor

olabılır hocam da ben daha once kapıda odemeyle alısverıs yaptım sorun cıkmadı hocam.sız benı bı caldırabılırmısınız bı arıyayım sızı

BirAcayipAdam

Üye
nokia n96+ipod touch 2g 16gb ile takas ikiside orjinal

Üst Alt