Huawei Google Yükleme 01.05.2021


yusuf.saracen

Üye
    Konu Sahibi
Kabaca anlatacagim detaya inmiyecegim

Video linki birakacagim idteyen oradan izleyebilir

(İngilizce bilmenize gerek yoktur)Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız-sürüm düsürmelisiniz yoksa googlefier ise yaramaz

konu altinda downgrade icin frimwareleri link olarak ekledim (flash bellek ile dload klasoru olusturup yapabilirsiniz bilgisayara gerek kalmadan)-googlefier kuruyorsunuz o sirayla hallediyorİste bu kadarSertifika hatasi verirse ve bildirim fixlemek icin bu sayfadaki videoyu izleyin ve uygulayinP40 lite frimware

P40 frimware

P40 pro frimware

 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt