Huawei Ascend P2 Mini, MWC 2013′de tanıtılacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türk-X

Türk-X

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Ascend P2 Mini, MWC 2013′de tanıtılacak
Huawei, 25-28 Şubat tarihleri arasında İspanya Barcelona’ da yapılacak MWC 2013, Mobil Dünya Kongresi’ nde yer alarak, yeni ürünlerini tanıtacak firmalardan bir tanesi. Firmanın MWC‘ de 1920×1080 piksel HD çözünürlüğe sahip yeni akıllı telefonu Huawei Ascend P2′yi sunacağı yönünde ki haberleri sizlere sunmuştuk.

Şimdi de Huawei‘ nin Ascend P2 Mini adında ki yeni bir akıllısını yine MWC 2013‘de gün yüzüne çıkartacağı kaydedildi. Yeni akıllının teknik özelliklerine bakacak olursak eğer 4″ büyüklüğünde ve 720p HD çözünürlüğünde dokunmatik ekran, 1GB sistem belleği, 8MP kamera ve Google Android 4.1 Jelly Bean mobil işletim sistemi, şu an için kaydedilen özellikler.Diğer taraftan Huawei Ascend P2‘ nin ise 4.7″ 1080p HD dokunmatik ekran, 1.8Ghz dört çekirdekli işlemci içeren Huawei K3V2 yonga seti, 2GB sistem belleği, 13MP arka kamera, 2.200mAh batarya ve Google Android 4.1 Jelly Bean ile gelmesi bekleniyor.
Kaynak: Maxicep

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Made In Japan (ja) :zzz:+Huawei :kotu::P: Neyse Teşekkürler

fk555897

fk555897

Üye
Çin tabanlı bir marka olduğu için bence hiç bakmaya bile gerek yok.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
nedense güvenemiyorum huaweinin telefonlarına :)
:tşk:

MrTech

MrTech

Üye
:tşk:

amcalu1

amcalu1

Üye
Kalbim ascend p1 de kaldı turkiyeye p2 gelirse alabilirim ama xperia z de ilgimi çekiyor

restmod

restmod

Üye
Huawei kaliteli bi sirket bilmedende olsa telekominikasyon alaninda vs mallarini kullanmis oluyoruz zaten p1 i incelemestim bayagi bi fiyatina gore cok iyi telefondu gordugum kadariyla p2de cok mukemmel ozellikleri olacak haber icin :tşk:

lordufuk

lordufuk

Üye
Maxiplus larda huawei markalı :)

Türk-X

Türk-X

Üye
    Konu Sahibi
Huawei kaliteli bi sirket bilmedende olsa telekominikasyon alaninda vs mallarini kullanmis oluyoruz zaten p1 i incelemestim bayagi bi fiyatina gore cok iyi telefondu gordugum kadariyla p2de cok mukemmel ozellikleri olacak haber icin :tşk:

:rica:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt