Huawei ascend p 7 L10 emui 3 rom b609 stable

Sponsorlu Bağlantılar

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
Huawei ascend p 7 L10 emui 3 rom b609 stable
Bu romu kullanmak icin telefonunuzun b 602, b157 yada b 133 olması lazım arkadaşlar bu romu yuklemeden once lutfen guncelleme bilgilerinde bakın sadece yazdığım 3 sürüm içindir bu bu yazılım değildir sadece yamadir
Lutfen dikkatli olun birdaha yaziyorum sdece b602,b157 ve b133 :⚠

Rom kurulumu basit tek yapmaniz gereken dload adinda bir klasör acip uptade zipi oraya koymaniz daha sonra ayarlar guncelleme yerel guncelleme diyerek bitirmeniz gerek ve telefonuzuzun açılmasını beklemek

tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/20/22b0cdcd0a3aa18bfb7fce6a35caf3e2.jpg
Rom linki:

Son düzenleme:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Görsel eklemeniz gerekmektedir.

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi

Yukleyemedim resim kb

erdi_s

erdi_s

Üye
Hocam sende hareket kontrolü menüsü çalışıyor mu? Temayı değiştirebiliyor musun?

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
Malesef bu guncellemede de çalışmıyor 4g de yok gözüküyor ama pil ömrü öncekine göre çok çok daha iyi duruma getirilmiş

erdi_s

erdi_s

Üye
Ya ben ne kadar uğraşsam da bir türlü rootlayamadım. Rootlayabilsem o zaman o özellikler açılabiliyo. Xda da baya bi araştırdım ne yaptıysam yapamadım

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
Bende rootlayamadim bildigim tum programları denedim fakat olmadı ama kendimce huaweinin diğer telefonlara göre daha kişiselleştirilebilir oldugunu düşünüyorum pek roota ihtiyac duyulmuyor sizce?

erdi_s

erdi_s

Üye
Bence de cok gerek yok roota. Ben sadece emui 3.0 kullanirken onu full kullanmak istiyorum. Tema degistiremiyorum, hareket kontrol menusu bos. 4g calismiyo. 2.3e geri donus yaptim. Fail yazdi ama dondu. Bu sefer 2.3te de 4g calismiyo. Nasil is anlamiyorum. Fabrika ayarlarina donuyorum yine fail yaziyo. Nasil duzelir bu durum anlamadim. En sonunda garantiye gondercem

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
Dediklerin doğru sonuçta ihtiyactan ihtiycaha değişiyor hareket kontrolü bana pek lazim olmuyordu 4gde sonuçta turkiyede yok ama tema değiştirme sorunu bende yok bide garantide bi ayda anca gonderir karar senin

erdi_s

erdi_s

Üye
Guncelleme dosyasini direkman dload klasorune degil de software/dload seklinde yapinca o fail hatasi gidiyo diye bi yazi var xdada ama denemdim. Denicem ama. Kafama taktim cunku. Benim icin de aslinda 4g ve hareket kontrolu cok da onemli degil ama temayi degistirememek cok canimi skyodu

yake81

yake81

Üye
sa arkadaşlar beta vers yüklemiştim(en büyük sebeb rafyoydu) ama tema falan değiştiriyorum, radyo kullanıyorum ve şarj konusunda da sıkıntı yaşamıyorum çok şükür ... şimdi stabil versiyonu yüklemem falan gerekir mi sizce ? düşüncelerinizi rica edebilir miyim

Son düzenleme:
ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
Aynı rom zaten sadece bazi hatalar giderilmiş , sarj sıkıntısı yasiyorsan yukle. 300mb tır

• Beğen
Tepkiler: yake81
ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim..

ramazan5454

Üye
teşekkürler dostum

ramazan5454

Üye