Huawei Ascend Mate7 phablet resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Huawei Ascend Mate7 phablet resmi olarak duyuruldu
Huawei'nin, yeni phablet modeli olan Ascend Mate7 resmi olarak duyuruldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Huawei Ascend Mate7 6 inç büyüklüğünde 1080p çözünürlük sunan ekran ile karşımıza çıkıyor.

Phablet gücünü 1.8GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Cortex-A15 ve 1.7GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Cortex-A7 işlemcilerinden oluşan Kirin 925 yongasetinden alıyor. Akıllı telefonun grafik gücünü ise Mali-T628 karşılıyor.

16GB dahili hafıza/2GB RAM ve 32GB dahili hafıza/3GB RAM seçeneği ile gelen akıllı telefonun arka tarafına baktığımızda parmak izi okuyucu ve 13MP çözünürlüğünde kamera yer alıyor. Ön yüzünde ise 5MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş.

Android 4.4 KitKat işletim sistemi üzerinde EMUI v3.0 arayüzünü kullanan telefon 4100mAh batarya kapasitesine sahip.

Huawei Ascend Mate7 siyah, gümüş ve altın renk seçenekleri ile bu çeyrekte €499/€599 (16GB/32GB) fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
Güzel.

KayraBey

KayraBey

Üye
Videoları izleyince fikrim değişti.

Abi manyak olmuş ya. %83 ekran mı dedi o :D

Telefonda çerçeve yok. Canım çekti yeminle...

• Beğen
Tepkiler: erdi_s
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Tasarımı güzel gerçekten. Donanımı üst seviye zaten.

savaronajointed

savaronajointed

Üye
1 aydır kullanıyorum çok memnunum gerçekten ekranı olsun şarjı olsun gayet stabil parmak izi her yönden okuyor ve çok iyi çalışıyor

cilginn

Üye
Bunun kamerası 16 mp mi 13 mp mi. Sitenin birinde 16 yazıyor birinde 13 yazıyor.

savaronajointed

savaronajointed

Üye
13 ama dandik bir lens degil ayrica ön kamera bir cok yeni özellik eklenmiş gayet iyi yani

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Şöyle diyebilirim z3 ten iyi fotoğraf yakaliyor cihaz

cilginn

Üye
Güzel miş,

cilginn

Üye
Fiyatıta fena değil.

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Fiyatı çok bencede ama değdi gerçekten komple metal kasa güven veriyor

cilginn

Üye
Siz kaça almıştınız. Şuan internet de 1575 tl.

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Hocam mobil operatör kaynaklı geliyor zaten satisi sadece avea da var diğer saticilar grey garantili 1699 liraya aldim ben

cilginn

Üye
Bende note 2 var değiştirmeyi düşünüyorum. Lenovo wibe z2 pro düşünüyordum. Fiyatı 1899 tl. Şimdi bir seçenek daha çıktı.