Uygulama htc ye format attım htc yazısında kaldı yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

xxcngxx

xxcngxx

Üye
    Konu Sahibi
htc ye format attım htc yazısında kaldı yardım...
arkadaşlar telefonuma format attım wipe data wipe sdcard1 e format işlemi gerçekleştirdim ve telefonum htc yazısında kaldı 15 dakikadır açılmıyor o şekilde duruyo yardım edebilir misiniz ?

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Orjinal romu bulup yükle açılır

xxcngxx

xxcngxx

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yüklicem bilgisayar telefonu görmüyor ki

xxcngxx

xxcngxx

Üye
    Konu Sahibi
orjinal kablosu kutusundan çıkan kablo az önce taktım gerçi hala takılı pcye ama görmüyor :S

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
orjinal kablosu kutusundan çıkan kablo az önce taktım gerçi hala takılı pcye ama görmüyor :S

Görmesi lazım.
Bir yerde yanlış yapıyorsun ondan görmüyor.
Ne yaptığını görmediğim birşey diyemem

xxcngxx

xxcngxx

Üye
    Konu Sahibi
yaptıklarımı yazdım rom managerden recovery moda geçirdim sonra wipe dataları sildim sonra wipe data ve wipe sdcard1 format attım sonrasında factorty resetledim telefon htc yazısında kaldı hala daha aynı

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
yaptıklarımı yazdım rom managerden recovery moda geçirdim sonra wipe dataları sildim sonra wipe data ve wipe sdcard1 format attım sonrasında factorty resetledim telefon htc yazısında kaldı hala daha aynı

Hiç bilmediğin programla ne işin var mübarek.
Odin dururken öyle programlara merak salma ondan sonra böyle ortada kalırsın.
Olmuyorsa servise yolla

xxcngxx

xxcngxx

Üye
    Konu Sahibi
öyle yapıcam artık yapacak bişey yok bozmadan öğrenemicez anlaşıldı eyvallah hocam :) ama şöyle bi durum var telefonu recovery moduna alan tuş kombinasyonlarına bastığım zamana telefon kendini yeniliyo ama beyaz htc ekranında kalıyo tekrardan

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
öyle yapıcam artık yapacak bişey yok bozmadan öğrenemicez anlaşıldı eyvallah hocam :) ama şöyle bi durum var telefonu recovery moduna alan tuş kombinasyonlarına bastığım zamana telefon kendini yeniliyo ama beyaz htc ekranında kalıyo tekrardan

Hard brick yani kullanılamaz hale gelmiş olabilir.
İnşallah öyle değildir.
Ver garantiye zaten ücretsiz yapıyorlar

xxcngxx

xxcngxx

Üye
    Konu Sahibi
öyleysede yapıcak bişey yok artık olan oldu da htc yi pek almam şu saatten sonra çok uğraştırıyo

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih
Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Hayırlı geceler :)

Mücahit Güven

Mücahit Güven

Üye
kernel artı rom herşeyin ilacı :-)

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih
serif55

serif55

Üye
Htc ye odin le yazılım attırmaya çalışan zihniyet burda yardım isteyene bişey bilmiyorsun demiş yazık

• Beğen
Tepkiler: Mücahit Güven
serif55

serif55

Üye
Modeli nedir kardeşim telefonunun

xxcngxx

xxcngxx

Üye
    Konu Sahibi
htc desire 816 kardeşim ama hallettim çok teşekkür ederim stock rom buldum recovery ile kurdum halloldu :)

mzksrc91

Üye
kardeşim aynı sorun bende var htc desire 820 nasıl hallettin

Üst Alt