HTC Windows Phone 8X Türkçe Video İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
HTC Windows Phone 8X Türkçe Video İnceleme
wp8 ve htc nin 8x medeli incelemesi içerir
keyifli seyirler. :)
[video=youtube;wzUpRoIHMX4]http://www.youtube.com/watch?v=wzUpRoIHMX4&feature=g-user-u[/video]

kaynak : youtube-SDN

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
teşekkürler,yalnız şu sdne bir tane kamera almak lazım bu ne arkadaş bütün videolar 360p canlı kareler silindir gibi gözüküyor :dry:

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler,yalnız şu sdne bir tane kamera almak lazım bu ne arkadaş bütün videolar 360p canlı kareler silindir gibi gözüküyor :dry:
aynen br teknoloji sitesi video incelemesini 360p ile yapıyor.
pehpeh pehh

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Dün baktım telefon kameralarını test etmişler

Galaxy S III , iPhone 4s , HTC 8X , Lumia 920 Note 2 Vardı yarışmada adam

Demiş ki " Karşılaştırmada HTC 8X ve Nokia Lumia 920 diğer telefonların önüne rahatlıkla geçiyor. İki telefonunda birbirlerine göre avantajları var gibi duruyor. Burada birinciyi seçmek biraz da sizlere düşüyor. Çünkü zevkler ve renkler kişiden kişiye değişebiliyor. Fakat Nokia Lumia 920, benim kişisel düşünceme göre kamera açısından biraz daha iyi gibi."

- - - Eklendi - - -

Bakın bu da resim

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
mobi link:zzz:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Adreno 205 dedi ya:zzz:

Polymath

Polymath

Üye
Bu uygulama sorunu düzelmesse bu telefonlarda zor durumlara girer. :) Ben wp8 e ısınamadım. mesela en basidi ayarlara girip wifi filan açmak. Bu olayları aşmalılar artık :S

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu uygulama sorunu düzelmesse bu telefonlarda zor durumlara girer. :) Ben wp8 e ısınamadım. mesela en basidi ayarlara girip wifi filan açmak. Bu olayları aşmalılar artık :S

gerek yokki wifi ayarini başlat ekranina pinleyebilirsin.

pRime.

pRime.

Üye
920'nin yanında ne kadar gereksiz kalıyorlar. wp8 alacak olana asla tavsiye etmem. ayrıca bu cihazlardaki haritaların hepsi nokia maps ama lumia'lardaki gibi sesli navigasyonları yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt