Haber Htc telefonuma yardım edin Ne olur Yazılım sildim

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Htc telefonuma yardım edin Ne olur Yazılım sildim
face tweet ne olursa konusarak yardımcı olacak kimse varsa ne olur yardımcı olsun 2 gün sonra askere gidecem acil vallahiTelefon rootlu ve rom yüklüydü olaya google playden uygulama yüklemeye calıstım yeterli depo alanı yok hatası verdi telefonum HTC ONE X PLUS 64 gb alan olmasına ragmen şaka gibi yok diyordu sonra ben normal olarak apksını indirdim yine aynı hata sonra factry reset yaptım yine aynı viberx+ vardı rom olarak depo hafızasını komple sildim yanlışlıkla salak gibi bu rom işinide burdan bi arkadaşla yapmıştım ama oda yok acilen yardımcı olursanız çok sevinirim lütfenAllah rızası için çok acil bi bilgi vereceksiniz sadece ya

Son düzenleme:

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
One x mi ? One c mi?

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
One x mi ? One c mi?
htc one x plus telefondki herşeyi sildim telefon htc yazısında kaldı ve şarzı bitti kapandı içinde hiçbişe yok viberx+ romu yüklü idi factry reset bölüümünde wape chace leri sildim sonra depoyu komle sildim yanlışlıkla hiçbişe klamadı açılmıyorda nasıl yazılım atabilirim

TurboCall

TurboCall

Üye
htc one x plus telefondki herşeyi sildim telefon htc yazısında kaldı ve şarzı bitti kapandı içinde hiçbişe yok viberx+ romu yüklü idi factry reset bölüümünde wape chace leri sildim sonra depoyu komle sildim yanlışlıkla hiçbişe klamadı açılmıyorda nasıl yazılım atabilirim
Htc rom atma yazınca çıkıyor ama dikkat et cihazı tamamen çökertme kardeşim sağlıcakla kalın.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
kimse birsey soylemicek mi telefona nasil yazilim atabilirim.. tamam uzun is diyerek kimse yazmiyordur ama konu bulamadim diye actim birniz yardimci olsanz

muhsin13

muhsin13

Üye
cmw modu açık mıcwm mod olacaktı

muhsin13

muhsin13

Üye
nasıl bişey dediğine göre açık değil garantiye gönder

0MG90

0MG90

Üye
root'u kaldır uygun RUU dosyasını indir bilgisayara bağla o yükler orjinal yazılımı

muhsin13

muhsin13

Üye
üstte sordum nasıl bişey diyor

0MG90

0MG90

Üye
garantisi varsa ver en iyisi uğraşma

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
granatisi yok beyler recovery ekranina da gelemedim telfoncuya verdim oda son surum yazilimini yukliceni soyledi root felan kalkacakmi acaba

muhsin13

muhsin13

Üye
evet geçen bende yanlışlıkla ayarları sildim cihaz açılmadı neyseki recovery menüsü açıktıda kurtarmam 5 dk sürmedi

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
granatisi yok beyler recovery ekranina da gelemedim telfoncuya verdim oda son surum yazilimini yukliceni soyledi root felan kalkacakmi acaba
Root gider, ayrıca cihazın bootloader kilidini de kapatır bu arada cihazin s-off muydu ?

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Root gider, ayrıca cihazın bootloader kilidini de kapatır bu arada cihazin s-off muydu ?
bilmiyorum rootlu ve room vardi iste telefoncuda ayakmi yapiyor ne olmayabilir belki boyle sana olur diyemem sonra mahcup olamam felan yapti anlamadm sadece yazilimsal birsey oldu sanki telefonu alip yere carptim ama telefonda herseyi sildim boyle bir ihtimal varmi beyler :/

Üst Alt