HTC telefon kampanyası|başladı

Sponsorlu Bağlantılar

xenkster

Üye
    Konu Sahibi
HTC telefon kampanyası|başladı
Bilgisayara benzer internet deneyimini ve dokunmatik ekranı bir arada sunan HTC Touch2 çok avantajlı kampanya teklifiyle ilk kez Turkcell'de.
Turkcell, kullanıcısına eşsiz bir internet deneyimi sunan dokunmatik ekranlı HTC Touch2 ile geniş ekranıyla internet ve video keyfini doya doya yaşatan HD2 cep telefonlarını avantajlı kampanya teklifleriyle müşterileriyle buluşturuyor.
Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip olan 3G uyumlu her iki cihaz da, bilgisayardaki uygulamalara çok benzer bir kullanım olanağı sağlıyor. HTC HD2 ise, 4.3' ile cep telefonu pazarındaki en geniş ekranı ve 1 Ghz hızlı işlemciyi bir arada sunuyor

HTC Touch2 ve HD2 kampanyası 31 Mayıs 2010 tarihine kadar devam edecek.

HD2 Teknik Özellikler

İşlemci: 1GHz Snapdragon işlemci
Ağırlık: 157 gram
Ekran: 4.3'' Capacitive dokunmatik ekran
Çözünürlük: 480 X 800 WVGA,LCD Ekran
İşletim Sistemi: Windows Mobile 6.5 Professional
Hafıza: 512 MB ROM; 448 MB RAM
Harici Hafıza: MicroSD
Kamera: 5 MP
Bluetooth: Bluetooth 2.1
GPS: Dahili GPS Anteni

HTC Touch 2
Kompakt bir görünüme, dokunmatik bir ekrana sahip olan ve özel kalemiyle de kullanılabilen HTC Touch2, fiyat avantajıyla benzerleri arasında öne çıkan bir akıllı telefon. Bireysel ve kurumsal Turkcell'liler, HTC Touch2'ye 49 TL x 24 ay, 57 TL x 18 ay, ve 72 TL x 12 ay kontratlı teklifleriyle sahip olabiliyor.
Kampanyaya Turkcell müşterilerine akşam saat 09.00 ile sabah 09.00 arasında yurtiçinde Turkcell'lilerle konuşabilecekleri bedava konuşma, ücretsiz 1000 SMS ve 1 GB internet kullanımı dahil.

HTC Touch2'yi dileyen müşteriler kontratsız olarak alma (383 USD) şansına sahip.

4.3'' ekranı ile piyasadaki en geniş ekranlı ürün olarak öne çıkan HD2 ise kullanıcısına çok keyifli bir internet deneyimi ve video izleme imkanı vaad ediyor. Turkcell, bireysel ve kurumsal müşterilerine HD2 cep telefonunu 90 TL x 24 ay, 110 TL x 18 ay ve 148 TL x 12 aylık kontratlı paketlerle sunuyor (HTC'den Touch Pro 3 mü Geliyor?).
HD2 kampanya teklifine de akşam saat 09.00 ile sabah 09.00 arasında yurtiçinde Turkcell'lilerle bedava konuşma, ücretsiz 1000 SMS ve 1 GB internet dahil oluyor.

HTC Touch2 Teknik Özellikler:
İşlemci: Qualcomm MSM7225, 528 MHz
Ağırlık: 110 gram
Ekran: 2.8''TFT-LCD dokunmatik ekran
Çözünürlük: 240 X 320 QVGA
İşletim Sistemi: Windows Mobile 6.5 Professional
Hafıza: 512 MB ROM; 256 MB RAM
Harici Hafıza: MicroSD
Kamera: 3.2 MP
Wi-Fi: 801.11 b/g
Bluetooth: Bluetooth 2.1
GPS: Dahili GPS Anteni

futbol123

futbol123

Üye
fiyatların pahalı olacagı kesin

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Göreceğiz bakalım

solgun50

solgun50

Üye
yav bu tarz kampanyalar hep var hep de pahalı başlık olmamış yani...

osnakli

osnakli

Üye
görende 1 yıl bedava konuşma verecek sanıyor öyle bi başlık atılmış ki...abartmayın böyle kampanyaları ancak şirketler alır kullanır.bizede seyretmek kalır

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
hadi bakalım...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
görende 1 yıl bedava konuşma verecek sanıyor öyle bi başlık atılmış ki...abartmayın böyle kampanyaları ancak şirketler alır kullanır.bizede seyretmek kalır

valla bende öyle bişey sanmıştım konuya girerken:ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
aynen ;)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Başlık da düzenlemeye gidilmiştir.

Oldum olası telefon kampanyaların dan nefret etmişimdir. Bundan da sevineceğimi sanmıyorum. Hele başlasın bakalım ne çıkacak altın dan.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
bundna hic birsey cikmaz ya bildik bisi kazik bos seyler maksat reklam yapar su telefon turkcelde ama fiyat ucuk olur

radyomundo

Üye
Bu kampanyada herkezin ağzı açık kalıcak bilginiz olsun yuh diyeceksiniz.

ismail_23

Üye
Kampanya belli oldu...

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Kampanya başlamıştır.

solgun50

solgun50

Üye
bi şeye benzemio lakin...

alfa217

Üye
cihazlar süper ama tabi piyasadan biraz pahalıya geliyor.fakat htc markasını ülkemize tanıtması açısından güzel bir kampanya nokiadan kurtuldu sonunda turkcell inşallah insanımızıda kurtaracaktır.teşekkürler turkcell.

cepn97

Üye
htc touch 2 fiyatı 1000 lira civarındaydı birden 575e düşmesi düşündürücü doğrusu, bilgisi olan var mı?

Asi_Pardone

Asi_Pardone

Üye
kısaca konuyu özet geçeyim arkadaslar atıyorum HTC Touch 2 aldınız güzel hoş 575 tl telefon güzel kullanıslı bu cihaz internet donanımla internetsiz almanızın hiçbir mantıgı yok hadi bakalım 1 gb de internet tanımlattınız 1 gb lik internet paketi 29 tl 29x24=696 lira yapar birde cihazın ücretini ekleyin 575 toplam 1271 lira yapar daha bunun icinde akşamları bedava konusmanız yok kontratlı alırsanız 1176 liraya gelir sizce mantıklı değilmi?

ßy.Shadow

ßy.Shadow

Üye
yok böyle bir telefon htc touch 2 yi ldım kampanyadan 6 ay int ücretsiz veriolar

Üst Alt