Htc snap yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sakut

sakut

Üye
    Konu Sahibi
Htc snap yardım lütfen
Arkadaslar telefonu alalı 2 hafta oldu tel den menunum ama şöle ufak bır sorunum var forumdan ındırdıgım meledı,mp3 vs gibi seyler telefon sesı olarak kullanamıyorum sole ki yanı hafıza kartından gosteremıyorum muzıklerı ve kullanamıyorum... Lütfen yardım edın tesekkurler.

not: normaldede kullanamıyorum system klasörlerın ıcınde sanrım melodıler bozulur dıye korkuyorum ve yeterınce buyuk degıl zahten tel ın kendı hafızası umarım bır caresı var..

--------------- Ekleme ---------------

yardım lutfennn

sakut

sakut

Üye
    Konu Sahibi
kimsenin bilgis yok kahrolcam:kotu:

ultraslan0606

Üye
merhaba arkadaşım

htc snap hakkında fikirlerini ayrıntılı olarak paylaşırmısın çünkü bende bu telefonu almayı düşünüyorum

birde windows mobile işletim sistemlerinde şöyle birşey buldum mp3 zil sesi yapmak için belki bir işe yarar

ZİL SESİ İÇİN : My Storage altına My Ringtones adında bir dosya açın bu dosya içine atacağınız tüm parçaları menüde zil sesi ayarlarında göreceksiniz.

sakut

sakut

Üye
    Konu Sahibi
umaraım iş görur bırazdan denecehım eher yararsa dıle benden ne dılersen :D

ultraslan0606

Üye
telefon hakkında hiç birşey yazmamışsın ?

sakut

sakut

Üye
    Konu Sahibi
bı telefon hakkında sorun vardı dıye yazdım.. :) ve tesekkur ederım oldu dedıgını yaptım saolsın..

--------------- Ekleme ---------------

bide sole bir sey var .cab uzantılı dosya kurma bırde onu beceremedım :S

ultraslan0606

Üye
cab uzantılı dosya hakkında bir fikrim yok..

sakut

sakut

Üye
    Konu Sahibi
tmm onu hallettım ya

hikmet.cetin

Üye
merhabalar,
ben htc snap telefonu alalı 1 hafta oldu ama bilgisayara bağladığımda telefon yüklemesi için cd istiyor.yükleme yapamadığım içinde pc ile telefon bağlantısı kuramıyorum.yardım lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt