Htc Sense +4(desire X)

Sponsorlu Bağlantılar

Berk_Yanar41

Berk_Yanar41

Üye
    Konu Sahibi
Htc Sense +4(desire X)
Bende htc desire x var ve çok ama çok yavaş geliyo bana 4.1.1 güncellemesinden sonra battı yani 4.0.4'teyken hiçbi sorun yoktu fakat bi güncelledim telefon pert oldu acaba htc sense 4 işlemcisinden olabilir mi yani başka bi işlemci yükleme şansım var mı ?

burhankoxp22

Üye
işlemci derken? işlemci bir donanım yani entegre değiştirilen bir program değil kernel desem olabilir linux çekirdek ama değiştirirsen root yapman lazım boot kilidi gider ve garanti dışı olur ve samsung gibi geri alma şanssın yok

jatvalca

jatvalca

Üye
Aynı sorunu birebir yaşadım arkadaşım jelly beandan sonra htc resmen cihazın içine etti ben çareyi satıp one x almakta buldum yoksa telefon ömrünü duvarda tamamlayacaktı hayır anlamam satabildi çalışan cihazı güncelleme adı altında neden göçertirler

burhankoxp22

Üye
güncelleme yapıldıgında sadece basit işler yapmadılar sistem degişti kernel ve android sürümü degişti bu demektir ki yeni bir işletim sistemi kamera şebeke aklınıza gelen bir çok donanımın yazılımları yeniden düzenlendi ve sistem de düzenlendi bu kadar hata olması bence normal

jatvalca

jatvalca

Üye
Haklısın fakat bu güncelleme yapılmadan en azından bir denenmesi lazım değilmi.zira one x sense 5 güncellemesi ilede aynı sorun var wifi,kamera ve şarj sorunu.geriye ne kaldı telefondan hiçbirşey enkaz başkada bişey yok

burhankoxp22

Üye
haklısın kardeş ama işler öyle yürümüyor işte sistemi güncelleme gelmeden önce zaten en az 100 kişilik bir gurup deniyor cok kücük sorunlar cıktıgını söylüyorlar onlarda düzeltiliyor tekrar o 100 kişi yine karıştırıyor bu sitemi daha iyi sonucuna vardıgında güncelleme yapılıyor 100 kişi ile 100 milyon kişi arasında hata çıkma oranı daha yüksekir ve her telefon aynı degil amerıkanın romu farklı ingiltereninki farklı vs anlatabiliyormuyum yoksa bu hadi sabah güncelleme yapalım deyip de yapılmıyor htc için degil tüm telefonlar için geçerli bu güncelleme olayı düşün sene olmuş 2013 xp çıkalı 10 yıldan fazla oldu ama halen güncelleme geldigi oluyor bi sistemi 10 yılda düzeltemediler mi diyeceksin :D hadi iyi forumlaryukarıda verdigim sayılar misaldir gerçek degiller yani xp güncellemesi bir gercek